Eczacılar Odası açıldı

Eczacılar Odası açıldı
Bu içerik 1227 kez okundu.

Zonguldak belediye Başkanı Muharrem Akdemir, 17. Bölge Zonguldak Eczacılar Odası ile Selçuk İlaç Deposu açılışlarını gerçekleştirdi.

Zonguldak’ta 17. Bölge Zonguldak Eczacı Odası ile özel bir ilaç deposu açılış töreni yapıldı.

Törene Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, Türkiye Eczacılar Birliği Genel başkanı Erdoğan Çolak, yurt genelinde bulunan çok sayıda ilin eczacılar odaları başkanları ile çok sayıda seçkin davetli topluluğu katıldı.

AKDEMİR: KASTAMONU, BARTIN, KARABÜK VE DÜZCE’YE KADAR UZANAN BİR ÇALIŞMA ORTAMI VAR

İlaç deposu açılışında konuşan Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, eczacılığın insanlar için çok önemli bir sektör olduğunu ve böyle bir yerin açılışını gerçekleştirmeni mutluluğunu yaşadığın söyledi. Akdemir, “Özellikle Selçuk Ecza deposu inşaat başladığında bitimine kadar bizler destek vermeye çalıştık. Niye derseniz gerçekten bulunduğu mahal olarak ve artı Türkiye’deki konum olarak gerçekten çok özel bir konuma sahipler. 113 müessesenin çok çeşitli illerde üniteleri var. buda ne demektir,. Demek ki kendi bölüm içinde çok saygın bir kuruluş. Bildiğim kadarıyla Kastamonu, Bartın,. Karabük ve Düzce’ye kadar uzanman bir çalışma ortamı var. bizim değerli eczacı arkadaşlarımız çok yoğunlukta burada. Sizlere hizmet etmekten büyük bir onur duydukları biliyorum. Gerçekten bizim içide önemli. Böyle bir yerin Zonguldak’ta olması şehrimiz adına önem arz ediyor. Bulunduğu konum olarak ta rehabilite olması anlamında bizler çok önemsedik, destek vermeye çalıştık. Bilmiyorum desteğimiz ada oldu ben zonguldak7ımızhayırlı olsun diyorum. İnşallah 113’ler 153’ler olur. Büyür, daha da büyür diyorum. Bu açılışlarda siz değerli dostların çok büyük katkıları var. Biz teşekkür ediyorum katılımlarınız için. Hayırlı olsun diyorum” dedi

KARA: ÇOK MUTLUYUZ

Ardından 17.Bölge Zonguldak Eczacı Odası’nın açılışı gerçekleştirildi.

Katılan konuklara kokteyl düzenlendi.

Katılan konuklara hoş geldin diyen 17.Bölge Zonguldak Eczacılar Odası başkanı Ayşegül kara, “Böyle bir modern hizmet binasını kazandırdığımızdan dolayı büyük bir onur duyuyoruz. 1971 senesine kadar 17. Bölge Zonguldak Eczacı Odası o günlerde tek bir bina ile başladığı hizmetlerine bugün bu modern binada devam edecek. Bunu için çok onurlu ve gururluyuz. Çok hevesliyiz. Yeni katılımlar için burası bize vesile olacak, bizi teşvik edecek ve çok mutluyuz. Tüm Zonguldaklı meslektaşlarımıza hayırlı olsun diyorum. Güzel bir odamız var. Güzel bir hizmet binamız oldu. Ümit ediyorum ki güzel işlere imza atacağız burada” dedi.

(HABER-ERCAN DEMİR)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HAYATA DAİR 17 KASIM
HAYATA DAİR 17 KASIM
ANA HABER 17 KASIM 2017
ANA HABER 17 KASIM 2017