ÖZBAKIR, TSO'DA (Videolu Haber)

ÖZBAKIR, TSO'DA (Videolu Haber)
Bu içerik 1409 kez okundu.

 

Ak Parti Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır , Ak Parti İl Başkanı Zeki Tosun ve beraberindekiler Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Metin Demir Yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.

Referandum süreci boyunca vatandaşlarla birlikte olduğunu ve 16 Nisan'a kadar da ziyaretlerine devam edeceklerini ifade eden Milletvekili Özbakır, Ticaret ve Sanayi Odası yönelik kurulu üyelerini ziyaret etmekten duymuş olduğu memnuniyeti dile getirdi.

Ziyaretten duymuş olduğu memnuniyeti dile getiren ZTSO Başkanı Metin Demir de Zonguldak'ın Ekonomik yapısından bahsetti, 16 Nisan dan sonra daha hızlı bir şekilde devam edeceklerini söyledi.

Daha sonra ZTSO Başkanı Metin Demir ,Ak Parti Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır , Ak Parti İl Başkanı Zeki Tosun ve beraberindekiler , ZTSO tarafından düzenlenen Dezavantajlı kişilerin sosyal entegrasyonu ile istihdam edilebilirliklerin geliştirilmesi hibe programı , karaelmas diyarının keşfedilmemiş cevherleri iş hayatında projesi kapsamında 100 genç kıza çağrı merkezi eğitim kursunu ziyaret ettiler , bilgi aldılar.

(HABER CEM AÇIKGÖZ)

son dakika zonguldak haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 17 EKİM 2017
ANA HABER 17 EKİM 2017
MUHTARLAR KONUŞUYOR 17 EKİM 2017
MUHTARLAR KONUŞUYOR 17 EKİM 2017