Vali Kaban başarılı sporcuları ödüllendirdi

Vali Kaban başarılı sporcuları ödüllendirdi
Bu içerik 559 kez okundu.

 

 

Zonguldak Valisi Ali Kaban, başarılı sporcuları ödüllendirdi.

 Masa tenisinde İl birincisi olduktan sonra  10 Mart tarihinde Sinop’ta yapılan Okullar Türkiye Şampiyonasına katılan  Yayla Ortaokulu Erkek Takımı büyük bir başarıya imza atarak Türkiye İkincisi olmuştu.

Okul Müdürü  Ahmet Bozdemir, antrenörler Muammer Kural, Burçin Aygün ve Baki Abasız , başarlı sporcular Şükrücan Yılmaz, Özgür Yılmaz, Eren Kaplan ve Furkan Eşitgin, ile birlikle Vali Ali Kaban’ı ziyaret ettiler. İlimizi başarı ile temsil eden sporcuları kutlayan  Vali Kaban, onlara çeşitli hediyeler vererek  başarılarının devamını diledi.

SPORLA YAŞAMAK GÜZEL

 

Aile ve Sosyal Politikalar Gençlik ve Spor Kulübü Derneği, eskrim, atletizm karate, badminton tekvando, güreş, masa tenisi, satranç, judo, tenis, yüzme voleybol, bocce ve bedensel engelliler olmak üzere 14 spor branşında faaliyet gösteriyor. Çocuk evlerinde kalan ve çeşitli müsabakalarda başarılı  olan sporcular Vali Ali Kaban tarafından ödüllendirildi. Ayrıca Karabük İli’nde yapılan Türkiye Şampiyonası’nda  ikinci olan bedensel engelli  bilek güreşi sporcusu Sezer Uslucuk’ta Vali Kaban tarafından ödüllendirildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 21 EKİM 2017
ANA HABER 21 EKİM 2017
ARA HABER 21 EKİM 2017
ARA HABER 21 EKİM 2017