“Hayır, herkesin hayrına olacak”

“Hayır, herkesin hayrına olacak”
Bu içerik 652 kez okundu.

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı referandum tarihinin yaklaşmasıyla çalışmalarını da hızlandırdı. Bir günde üç ayrı noktada konuşma yapan Kantarcı, ülkenin geleceği için “hayır” oyu verilmesini istedi.

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, referandum çalışmalarına hız verdi. Daha önce ilçenin pek çok mahalle ve köyünde toplantılar yapan Kantarcı, bu kez, Yakademirciler Köyü, Sofular Mahallesi ve Kerimler Köyü’nde aynı akşamda toplantı yaptı. Her üç yerde de yoğun ilgi gören Kantarcı, 16 Nisan’da yapılacak referandumda, ülkenin geleceğini düşünen herkesin hayır oyu kullanması gerektiğini söyledi. Kendisinin uzun yıllar siyasetten uzak durduğunu, bunun nedeninin demokrasi eksikliğini olduğunu söyleyen Kantarcı, “Eski sistemi demokrasi yok diye eleştiriyorduk, şimdi daha kötüsü geliyor. Koskoca bir ülkenin kaderi bir kişiye teslim edilmek isteniyor. Bu kabul edilemez. Ülkenin geleceğini düşünen herkes hayır oyu kullanmalıdır. Hayır çıkması inanın Cumhurbaşkanımız için bile hayırlı olacaktır” dedi.

DİKTA YÖNETİMİNE DÖNÜŞEBİLİR

Vatandaşların sorularını da yanıtlayan Kantarcı, getirilmek istenen sistemin dünyadakilerden çok farklı olduğunu Azerbaycan, Suriye, Mısır’daki gibi bir dikta yönetimine dönüşebileceğine dikkat etti. Kantarcı tüm konuşmalarında meselenin kişi değil, ülke meselesinin olduğunu ve referandumda oylananın ülkenin kaderi olduğunu ısrarla belirtti. Vatandaşlarla bol bol fotoğraf da çektiren Kantarcı, toplantılardan son derece memnun ayrıldı.

chp bülent kantarcı son dakika haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 21 KASIM
GÜNE BAŞLARKEN 21 KASIM
90 DAKİKA 20 KASIM
90 DAKİKA 20 KASIM