Saadet Partisi’nden ZGC’ye ziyaret

Saadet Partisi İl Başkanı Sadık Kar Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde, “Milli görüşçüler evet oyu kullanacaktır” şeklinde açıklama yapan eski Refah Partisi Zonguldak Milletvekili Necmettin Aydın’ı eleştirerek, “Kendisinin partimizle hiç bir bağı yoktur ve bu şekilde konuşamaz” dedi.

Saadet Partisi’nden ZGC’ye ziyaret
Bu içerik 373 kez okundu.

Saadet Partisi İl Başkanı Sadık Kar ve partililer referandum çalışması kapsamında sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ediyor.

Sadık kar ve beraberindekiler Zonguldak Gazeteciler cemiyeti Başkanı Derya Akbıyık ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret ettiler.

Ziyarete Saadet Partisi İl Başkanı Sadık Kar Zonguldak ve Türkiye gündemi üzerine genel değerlendirmelerde bulundu.

Sadık Kar, “Milli Görüşçüler evet oyu kullanacaktır” şeklinde açıklama yapan eski Milletvekili Necmettin Aydın’ı eleştirerek, “Kendisinin partimizle hiçbir resmi bağı yoktur ve bizim adımıza konuşmaz. Bu son derece yanlıştır. Biz hayır vereceğimizi daha önce açıklamıştı ve bu karar doğrultusunda hareket ediyoruz” dedi

REFERANDUM DÜNYANI SONU DEĞİL

Anayasanın dünyanı sonu olmadığını belirten Saadet partisi İl Başkanı sadık kar, şunları söyledi:

“Anayasa değişikliğine ihtiyacımız var. Anayasa değişikliği değil yalnız yürütmenin değişikliği söz konusu bu maddelerde. Şimdi siz yargıyı, yürütmeyi üzerinize alırsanız anayasanın tümünü istediğiniz gibi yorumlama hakkına sahip olursunuz. Hepsi tek elde toplanır. Referandum dünyanı sonu değil. Yarın bir gün bu da değişir, biraz zor olur ama değişebilir. Bizim evet demememizin sebebi ya o zorlukları çekmeyelim. Bir an öne madem yapıyoruz bunu bugün hayır diyelim kötü maddeler hazırlanarak insanların önüne sunulmuş ve diyoruz ki bugün hayır diyelim yarın tekrar gündeme getirsinler, Düzeltsinler, adam atkılı bir hale getirsinler” dedi

Sadık Kar gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını yanıtladı.

(HABER-ERCAN DEMİR)

saadet partisi zonguldak haberleri haber son dakika haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 21 EKİM 2017
ANA HABER 21 EKİM 2017
ARA HABER 21 EKİM 2017
ARA HABER 21 EKİM 2017