DEVREK HASTANESİNİN EKSİKLERİNİ TAMAMLIYORUZ…

DEVREK HASTANESİNİN EKSİKLERİNİ TAMAMLIYORUZ…
Bu içerik 332 kez okundu.

Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar, Devrek Devlet Hastanesinin yeni bir tomografi cihazına kavuştuğunu, yoğun bakım ünitesi ve diyaliz merkezinin de kısa süre önce faaliyete geçtiğini belirterek şu açıklamalarda bulundu.

“Devrekli hemşerilerimizin taleplerini inceledik. Tomografi çekimi için cihaz eksikliğinden dolayı vatandaşlarımız mağdur oluyordu. Hastanemiz ve genel sekreterliğimiz bu eksikliğin tamamlanması için bakanlığımızdan cihaz talebinde bulundular. Bizlerin de bakanlık yetkilileri ile hemşerilerimizin mağduriyetinin giderilmesi noktasında yaptığımız görüşmeler neticesinde Devrek’e bu tomografi cihazını kazandırmış olduk.

Ayrıca hastanemizin yoğun bakım ünitesi ve diyaliz merkezi de kısa süre önce hizmete girdi. Hastanemizin bütün eksikliklerini birer birer tamamlayacağız. Gönül ister ki daha fazlasını daha hızlı bir şekilde yapabilelim. İşte inşallah 16 Nisan referandumunda milletimizin sağduyusu sayesinde çıkacak ‘EVET’ ile Türkiye’ nin önü açılacak, aydınlık bir gelecek için daha büyük hizmetlere, daha büyük projelere imza atılarak ülkemiz refaha erecektir.

Devrek Devlet Hastanesine kazandırılan bu hizmetler için emeği geçen herkese teşekkür eder, vatandaşlarımıza sağlıklı ve mutlu günler diler, saygılarımı sunarım.

ak parti özcan ulupınar son dakika haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HAYATA DAİR 17 KASIM
HAYATA DAİR 17 KASIM
ANA HABER 17 KASIM 2017
ANA HABER 17 KASIM 2017