Bu adamları buraya kim soktu

Bu adamları buraya  kim soktu
Bu içerik 5821 kez okundu.

XX Fethiye Emniyetine ve Özel güvenlikçilere büyük tepki var

 

Zonguldakspor’lu futbolcular Fethiye’de adeta savaştan çıktılar.  Fethiyespor taraftarı Zongulakspor’lu futbolculara her türlü saldırıda bulunurken stat emniyeti, özel güvenlikçiler ve  Fethiyespor yönetimi bu saldırılara  göz yumarak yol verdiği iddia ediliyor.

Zonguldakspor’un soyunma odasının bulunduğu bölümdeki  stadın arka  giriş kapısı açılarak  koridorlara  15-20 kişilik  Fetiyespor taraftarı  alınmış. Pusuya yatan bu kendini bilmezler devre arasında hiçbir şeyden habersiz soyunma odasına giren Zonguldakspor’lu futbolculara saldırarak darp ettiler. İlk saldırıda teknik Direktör Şenol Demir ve  futbolcuları korumak için araya  emektar  malzemeci Mahir Yılmaz girmiş, kafasına ve sırtına  darbeler alarak zor anlar yaşadı. Teknik direktör  soyunma odasına ilk girenler olan Teknik Direktör Şenol Demir  ve takım  kaptanlarından Selçuk Vural’da darbelere maruz kaldı. Futbolcular  yaşanan saldırı sonrası kendilerini güçlükle soyunma odasına atarak olası faciadan kurtuldular. Tüm bu olaylar Federasyon temsilcisinin, Emniyetin, Özel Güvenlikçilerin ve Fethiyespor yöneticilerinin gözü önünde oldu. Maçtan önce  her şey planlanmış gibi  enteresan işler oldu.

Şimdi buradan soruyoruz,

  1. Soyunma  odalarının  arka  tarafında olan kapıları kim açtı.  Bunun talimatını kim verdi.
  2.  15-20 kişilik futbol  holiganının  koridorlara  ve boş soyunma odalarına kim gizledi.
  3.   Özel güvenlikçiler bu işin neresinde. Asıl görevlerini niye yapmadılar. Yavaştan davrandılar.
  4.  Emniyet  güçleri neden yeterli önlemi almadı.
  5.  Kartsız ve akreditesiz   sahaya girilmesinin yasak olduğu halde  saha etrafında dolaşan,  Fethiye’nin attığı her golden sonra saha içine giren,  ve Fethiye soyunma odası tünelinin içinde duran o siviller kimdi.
  6. Kapalı tribünden Zonguldakspor   yedek kulübesine  yabancı  maddeler  yağdırılmasına rağmen  ağza alınmayacak küfürler edilmesine rağmen  o bölümde emniyet neden tedbir almadı.?

 

  1.  Her pozisyonda  yedek kulübesinden fırlayıp orta sahaya kadar koşan, teknik alanı sık sık ihlal eden,  Fethiye  teknik ekibine , yöneticisine ve yedek  oyuncularına  hakemler neden ses çıkarmadı.
  2. Kasti tekmeler  alarak sakatlanan ve tedavi için yerde yatan Zonguldakspor’lu futbolcular , Fethiye yedek kulübesinde yönetici sıfatı bir kişi ve  Fethiyeli oyuncular tarafından karga tulumba  saha dışına atılmalarına hakemler neden göz  yumdu.
  3. Emniyet güvenlik kameralarından bu  saldırı görüntüleri silindi mi. Silindi ise çekim yapan görevli hakkında  fikirleriniz ne olacak.

 

Yenilgiye kılıf aranmaz, 3-0’dan son 10 dakikada 4-3 maç verilmez. Bunun kabullenir  tarafı yok .

Şimdi soruyoruz. Maçta 2 tane Federasyon temsilcisi vardı. Tüm saldırılar ve  çirkinlikler gözlerinizin önünde yaşandı. Raporlarınıza  Allah aşkına ne yazdınız. Yoksa sizdemi görmezden geldiniz. Basını  olayların çıktığı alana sokmayarak görüntü almalarını neden engellediniz.

zonguldakspor fethiyespo son dakika haberi haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 21 EKİM 2017
ANA HABER 21 EKİM 2017
ARA HABER 21 EKİM 2017
ARA HABER 21 EKİM 2017