“Her ne hikmetse herkes MHP uzmanı kesildi”

“Her ne hikmetse herkes MHP uzmanı kesildi”
Bu içerik 742 kez okundu.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Merkez İlçe Başkanı Niyazi Kıransoy, Zonguldak ziyaretinde “MHP tabanının yüzde 99’u referandumda hayır oyu verecek, Evet oyunu bir tek Genel Başkanı Devlet Bahçeli verecek” şeklinde konuşan DSP Genel Başkanı Önder Aksakal’a sert tepki gösterdi.

Kendisini referandumda evet oyu vereceğini, MHP tabanının da evet oyu vereceğini belirten Niyazi Kıransoy, her ne hizmetse son günlerde Zonguldak’a gelen veya Zonguldak’ta yaşayan MHP’lilerin dışındaki herkesin MHP uzmanı kesildiğini söyledi.

Böyle konuşanların 16 Nisan’da mahcup olacaklarını belirten MHP Merkez İlçe Başkanı Niyazi Kıransoy,“Sayın Aksakal başta yanlış bir şey söylemiştir. Milliyetçi Hareket Partisi’nin sadece genel başkanı ve genel merkez yönetim değil bende evet oyu kullanacağım. O yanlışlığı burada sözlerimin başında ifade etmek isterim. Netice itibariyle her ne hikmetse son günlerde Zonguldak’a gelen veya Zonguldak’ta yaşayan MHP’lilerin dışındaki herkes MHP uzmanı kesiliverdi. Şimdi ben Sayın Genel Başkanı şunu sormak istiyorum. Acaba kendi partisinin tabanının yüzde 99’unun ne yapacağından haberdar mıdır. Kendi partisinden bilgi sahibi midir. Milliyetçi Hareket Partisi ve Milliyetçi Hareket Partisi mensupları birbirlerine ülküdaşlık bağıyla bağlıdır. Tabi bir ülküdaşlık bağın ne olduğunu bilmeyenler bunu anlamlandırmayabilir. Milliyetçi Hareket Partisi’nin mensuplarını tamamı genel merkezin belirlediği politikalar yönünde oy kullanacaktır. Yani 2017 16 Nisan’da yapılacak referandumda evet diyerek oylarını neticelendireceklerdir. Bunun hilafında söylenen her söz boş laftan ibarettin. Milliyetçi Hareket Partisi uzmanı kesilen bu arkadaşlarda başların öne eğeceklerdir 16 Nisan akşamı diye düşünüyorum” dedi.

(HABER-ERCAN DEMİR)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KARŞI KARŞIYA 18 EKİM 2017
KARŞI KARŞIYA 18 EKİM 2017
ANA HABER 18 EKİM 2017
ANA HABER 18 EKİM 2017