ZGC’ YE ÖNEMLİ GÖREV

Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Derya Akbıyık, Türk Dünyası Gazeteciler Federasyonu asil yönetim kurulu üyeliğine seçildi.

ZGC’ YE  ÖNEMLİ GÖREV
Bu içerik 375 kez okundu.

Türk Dünyası Gazeteciler Federasyonu 2. Olağan kongresi hafta sonu Ankara’da  gerçekleşti.

ZGC Başkanı Derya Akbıyık, TGF  Genel başkanı Yılmaz Karaca ve ASGD Genel  Başkanı İbrahim Erdoğan ile birlikte Divan heyetinde yer aldı. Türk dünyası gazeteciler federasyonun genel kurulunda Menderes Demir başkanlığında ki, yönetim kurulu listesinde,  ZGC başkanı Derya Akbıyık yer aldı.

Başkan Akbıyık, yaptığı açıklamada; "Türk Dünyası Gazeteciler Federasyonu yurt içi ve yurt dışı çok önemli projelere imza atıyor.

Bu örgütünün içinde olmak bizler için onur ve gururdur. Verilen görevleri eksiksiz yerine getireceğiz.

ZGC olarak, ülke çapındaki çok önemli örgütlerde yer alıyoruz. Almaya da devam edeceğiz. Türk Dünyası Gazeteciler Federasyonunda , genel başkanın  yurt içi ve yurt dışı gazeteciler  örgütleri ile ,kamu kurum kuruluşlarla , istişare, diyalog ve işbirliği,  konularında ki ,  çalışmalarda yer alacağız.

Yeni görevimiz, İlimize ve ZGC ‘ye hayırlı ve uğurlu olsun. İnşallah yakın zamanda Türk Dünyası Gazeteciler Federasyonu başkan ve yönetim kuruluna da ilimizde ağırlayacağız." ifadesinde bulundu.

Derya Akbıyık Ankara ZGC Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti Türk Dünyası Gazeteciler Federasyonu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 17 EKİM 2017
ANA HABER 17 EKİM 2017
MUHTARLAR KONUŞUYOR 17 EKİM 2017
MUHTARLAR KONUŞUYOR 17 EKİM 2017