Başsavcı Yağız, Polis Teşkilatı'nı Kutladı

Başsavcı Yağız, Polis Teşkilatı'nı Kutladı
Bu içerik 438 kez okundu.

Zonguldak Cumhuriyet Başsavcısı Hüsnü Hakan Yağız yayınladığı bir mesajla Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 172. yını kultadı. Yağız mesajında şu görüşlere yer verdi:

"Toplumdaki düzenin sürekliği ve devamlılığını sağlamak için hukukun üstünlüğünü gözeterek Anayasa ve hukuka sadık şekilde her an görevde olan emniyet teşkilatı, Türkiye Cumhuriyeti'nin güven kapısıdır.

Zonguldak’ta huzur, güven, kamu düzeninin korunması, faillerin adalete teslim edilmesi görevlerini bir an olsun kesintiye uğratmadan yerine getiren Türk Polis Teşkilatı 172 yıldır önemli görevler üstlenmiştir.

Büyük fedakarlık, sabır, cesaret ve kahramanlıkla, Zonguldak halkının, barış ve emniyet içinde yaşaması için üstün bir vazife anlayışıyla hizmet veren emniyet teşkilatımız, yaptığı başarıları çalışmalarla gurur kaynağımız olmuştur. Hakka, hukuka, vicdana ve ahlaka uygun şekilde görev yapan emniyet görevlileri, kuruluşundan bugüne aynı şiarla hizmet etmeye devam etmektedir. Türk Polis Teşkilatı’nın 172. kuruluş yıldönümü vesilesiyle başta görevleri başında şehit olan polislerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize şükranlarımı sunuyorum.

Bu vesile ile tüm Zonguldak Emniyeti mensuplarına görevlerinde başarılar diliyorum."

hüsnü hakan yağız zonguldak haberleri haber son dakika haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 17 EKİM 2017
ANA HABER 17 EKİM 2017
MUHTARLAR KONUŞUYOR 17 EKİM 2017
MUHTARLAR KONUŞUYOR 17 EKİM 2017