Karaduman’dan anlamlı ziyaret (Video)

Karaduman’dan anlamlı ziyaret  (Video)
Bu içerik 1616 kez okundu.

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Metin Karadumlan Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi’nde yatan hastaları ziyaret etti,  geçmiş olsun dileklerin iletti.

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Metin Karaduman, teşkilat üyeleriyle birlikte Zonguldak Atatürk Devlet hastanesi’nde yataklı tedavi görmekte olan vatandaşları tek tek ziyaret etti.

Hastalar ziyaret nedeniyle çok memnun kalırken, Metin Karaduman, vatandaşlara hem geçmiş olsun dileklerini ileti hem de bir isteği olup olmadıklarını sordu.

Ziyaretleri değerlendiren AK Parti Merkez İlçe Başkanı Metin Karaduman, “Bugün teşkilatımızla birlikte Atatürk Devlet Hastanesi’ndeki yatan hastalarımız ziyaret geldik. Onlara hem geçmiş olsun dileklerimizi iletmek, hem de bizden bir istek lir ve arzuları var mı dinlemek üzere böyle bir program gerçekleştirdik. Tüm hastalarıma acil şifalar diliyorum. Hem hemşirelerimize, hem doktorlarımız zaten hastalarımızla ilgili gerekli tedavi işlemlerini gerçekleştiriyorlar. Bu vesileyle tüm sağlık çalışanları da verdikleri hizmet nedeniyle çok teşekkür ediyordum. Tekrar tüm hastalarımıza acil şifalar diliyorum” diye konuştu.

(HABER-ERCAN DEMİR)

metin karaduman ak parti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 17 EKİM 2017
ANA HABER 17 EKİM 2017
MUHTARLAR KONUŞUYOR 17 EKİM 2017
MUHTARLAR KONUŞUYOR 17 EKİM 2017