satılık köpek satılık kedi
Advert

Tam Bir Suç Makinasıydı!.. Yakalandı!..

Tam Bir Suç Makinasıydı!.. Yakalandı!..
Bu içerik 1839 kez okundu.

Zonguldak ve çeşitli illerden oto hırsızlığı başta olmak üzere çeşitli suçlardan aranan zanlı, İstanbul'da yakayı ele verdi. 
Edinilen bilgiye göre, Kdz. Ereğli ilçesinde 1 Şubat 2017 tarihinde çalınan bir aracın failinin tespiti için yürütülen çalışma neticesinde; failin oto hırsızlık ve çeşitli suçlardan çok sayıda kaydı bulunan 42 yaşındaki Ahmet A. olduğu tespit edildi. Farklı illerde sahte kimlik kullanarak dolaştığı ortaya çıkan Ahmet A.'nın son olarak İstanbul'un Küçükçekmece ilçesinde olduğu öğrenildi. İstanbul Emniyet Müdürlüğü ile kurulan irtibat sonucu zanlının İstanbul'da yakalanması sağlandı.
Şüphelinin yapılan sorgulamasında Ereğli ilçesinde 1 adet, Alaplı ilçesinde 2 adet, Kilimli ilçesinde 1 adet, Karabük'ün Safranbolu ilçesinde 1 adet, Bolu'nun Yeniçağ ilçesinde 1 adet, Bolu'da 2 adet, Düzce'nin Cumayeri ilçesinde 1 adet, Kocaeli'nin Derince ilçesinde 1 adet olmak üzere toplam 10 adet oto hırsızlığından soruşturmasının devam ettiği ve bu suçlardan arandığı ortaya çıktı. 
Öte yandan, Ahmet A.'nın genel bilgi tarama kayıtlarında Zonguldak'ta 3 adet, Kdz. Ereğli ilçesinde 4 adet, Gökçebey ilçesinde 4 adet, Devrek ilçesinde 2 adet, Çaycuma ilçesinde 1 adet, Bartın'da 2 adet, İstanbul'un Küçükçekmece ilçesinde 1 adet, Karabük'te 2 adet, Kocaeli'nin Gebze ilçesinde 1 adet olmak üzere hırsızlık, oto hırsızlığı, resmi belgede sahtecilik suçlarından mahkemelerce hakkında hüküm verildiği ve arandığı ortaya çıktı.

zonguldak haberleri haber son dakika haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KANAL Z ANA HABER - 28 NİSAN 2017
KANAL Z ANA HABER - 28 NİSAN 2017
AKDEMİR KANAL Z NİN SORULARINI YANITLADI
AKDEMİR KANAL Z NİN SORULARINI YANITLADI