AK PARTİ SKM'LERİ HAZIRLIYOR

AK PARTİ SKM'LERİ HAZIRLIYOR
Bu içerik 584 kez okundu.

AK Parti SKM'leri hazırlıyor
AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun, 16 Nisan'da yapılacak olan referanduma hazırlık kapsamında,  SKM'leri hazırladıklarını belirterek, "25 Şubat tarihinde genel merkezde tanıtım toplantısı yapılacak ve o toplantıdan sonra referandumun startı tam olarak verilmiş olacak. Şu anda stard verilmemiş gözüküyor olsa bile biz zaten çalışıyoruz ve arkadaşlarımız sahadalar. Hatiplerimiz de eğitimden döndüler Ankara’dan. Dünde SKM başkanlarımız Ankara’daydı. Tüm illerin, ilçelerin SKM başkanları toplantıyla katıldı.
25'inde tanıtımdan sonra startı verilmiş olacak. Bu arada dökümanlar geliyor ve AK Parti genel merkezimizin talimatları doğrultusunda hazırlıklarımız yapılıyor. Biz Zonguldak SKM'leri kurduk. Seçim Koordinasyon merkezimizi hazırlıyoruz hazırlıyoruz bir yandan. Bunu yanında toplantılarımızı ilçe başkanlarım zla devam ediyor, kedi yönetim kurullarımızla devam ediyor. Yani devamlı bir referandumda ilgili çalışmalar yapmak üzere arkadaşlarımızla teşkilat yönetici arkadaşlarımızla toplanıyoruz. Yapacaklarımız konusunda genel merkezimizin bize gönderdiği bazı bilgiler var. Onlara teşkilatımıza aktarıyoruz. Referandumla ilgili yoğun şekilde çalışıyoruz." dedi.
İSTİHDAMDA MİLLİ SEFERBERLİK
İstihdamda mili seferberlik konusunu değerlendiren Zeki Tosun, “Sayın Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımızın direktifleriyle istihdamda mili seferberlik ilan edildi ve bugünde işkur vasıtasıyla a misafirlerimiz geldi. İstihdamla ilgili toplantılar ve bilgilendirmeler yapacak. Yani Zor günlerden geçtiğimiz şu günlerde tüm işleri sahiplerimizin, işverenlerimizin bu seferberlikte biz yer almalarını bekliyoruz ve bunu da yapacaklardır. Buradan hiç şüphemiz yok. Her çalışan işletme kedi gücü nispetinde aldığı kişiler onlara verdiği işler, işsizlik oranımızı biraz daha aşağıya düşürecektir. Bunun içinde işte Cumhurbaşkanımızın talimatıyla bir seferberlik başladı” dedi.
ZONGULDAK BELEDİYESİ KATI ATIK’TA Kİ FAHİŞ FİYATTAN VAZGEÇMELİDİR
AK Parti Zonguldak belediyesi meclisi grubu tarafından belediyenin fahiş fiyatla katı atık bedeli aldığın dair broşür dağıtılmasını değerlendiren AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun, “Biz en baştan beri söylüyoruz. Burada bir yanlışlık var ve burnu düzeltilmesini istiyoruz. Vatandaşlarımız belki bazılar farkında bazıları değil ama geldikçe bunun farkına varıyorlar. Burada bir fahiş fiyat var ve bunu bir an önce çözülmesi için böyle bir çalışma yapılıyor. Bende belediyenin bunu göz ardı edeceğini zannetmiyorum. Onlarda değerlendirip inşallah daha uygun bir hale götürmeye çalışacaklardır” dedi.
(HABER-ERCAN DEMİR)

zonguldak haberleri son dakika
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ERCANLA OBJEKTİF 21 KASIM 2017
ERCANLA OBJEKTİF 21 KASIM 2017
ANA HABER 21 KASIM 2017
ANA HABER 21 KASIM 2017