Hedef şampiyonluk

Hedef şampiyonluk
Bu içerik 446 kez okundu.


Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Oturarak Voleybol 1. Lig Birinci Etap müsabakaları Karabük'te başlıyor. 
Alaplı Anadolu Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü (ALGES) Karabük'te 17-18-19 Şubat tarihleri arasında yapılacak olan Oturarak Voleybol 1. Ligi (Paravolley) hazırlıklarını tamamladı. Kulüp Başkanı İsmail Korkut, yaptığı açıklamada, Eylül ayından bu yana takım olarak lige çok iyi hazırlandıklarını söyledi
Takıma iki çok önemli transfer yaptıklarını ifade eden Korkut, "Voleybolu bırakmadan önce bir dönem Erdemir'de voleybol oynamış 100'ün üzerinde Milli Takımın formasını giyen Mehmet Yılmaz ve İranlı sporcu Ramezan Zandi Nezami’yi transfer ederek takımızı güçlendirdik.Bu sene hedefimiz şampiyonluk. İnşallah centilmence güzel bir lig olur" diye konuştu.
Eski Milli Voleybolcu Mehmet Yılmaz'da, oturarak voleybol oynamanın çok zor olduğunu belirterek, "Yeni bir sezon başlıyor. Geçen yıl Başkent Olimpik ve Paralimpik Kulübü’nde şampiyonluk yaşadık. İnşallah Alaplı ile birlikte ligin sonunda şampiyon olarak ligi sonlandırırız. Yıllarca gerek kulüp bazında olsun gerekse Milli Takımda voleybol oynadım. Normal voleybolda vücudumuzun her yerini kullanabiliyoruz, koşabiliyoruz. Ama oturarak voleybolda sadece kolla oynuyorsunuz. Oturarak voleybol oynamak çok zor olduğu gibi büyük çaba,mücadele gerektiriyor" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EKONOMİK BAKIŞ 24 KASIM 2017
EKONOMİK BAKIŞ 24 KASIM 2017
ANA HABER 24 KASIM 2017
ANA HABER 24 KASIM 2017