Asenalar şehit ailelerini ziyaret etti

Asenalar şehit ailelerini ziyaret etti
Bu içerik 596 kez okundu.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Kadın Kolları Başkanı Mevlüde Yalçıner ve yönetim kurulu üyeleri, Zonguldak şehit Aileleri sosyal yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti. Ziyarette MHP Kadın Kolları Başkan ve yönetimini, Dernek Başkan yardımcısı Cihan Köktürk ve Dernek yönetim kurulu Üyesi Remzi Adakoğlu karşıladı. Dernek başkanı Mustafa Yorulmaz’ın il dışında olduğu öğrenildi.

YALÇINER: AZİZ ŞEHİTLERİMİZİ YAD EDİYORUZ

MHP İl Kadın Kolları Başkanı Mevlüde Yalçıner, ziyarette yaptığı konuşmada şehitlerin acısını yüreklerinde hissettiklerini belirterek, “Bugün Milliyetçi Hareket Partisi İl Kadın Kolları yönetim i olarak ayrıca kozlu Kadın Kolları Başkanımız Türkan Özdemir ile birlikte şehit ailelerini ziyaret ettik. Öncelikle Şehit Aileleri Derneği başkanımız Mustafa yorulmaz ve yönetimine teşekkür ediyoruz sizin nezdinizde. Biliyorsunuz uzun yıllardan beri ülkemizde dış güçlerinde desteğiyle bir terör belasıyla uğraşıyoruz. Bu terör belasıyla uğraşırken tabi bir çok vatan evladımızı şehit vermiş bulunuyoruz. Son 16 yıldan beridir artarak devam eden bu terör olaylarında asker, polis, sivillerimizden şehitlerimiz oldu. Yani gün geçmiyor ki şehit haberleriyle gözümüzü açmayalım. Bu da bizi öncelikle bir kadın ve bir anne olara vatanımızın ve bizlerin huzuru için şehit olan bu evlatlarımız için son derece üzgün olduğumuzu belirtmek istiyorum tüm arkadaşlarım ve şahsım adına.. Bugünkü ziyaretimizin amacıda şehit ailelerini derneğini nezdinde aziz şehitlerimiz yad etmek, ve şehit ailelerinin nezdinde taziye ziyaretinde bulunmak için bu amaçla buradayız. Bu vesileyle de tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelere sabırlar diliyorum. Yaralılarımıza da acil şifalar diliyorum” dedi.

ACILIK OTO PARKI..

MHP İl Kadın Kolları Başkanı Mevlüde Yalçıner ayrıca Acılık Otopark’ından şehit ailelerinden ücret alındığı yönünde duyum aldığını belirterek, “Bunun takipçisi olacağı konusunda söz veriyorum “ dedi

KÖKTÜRK: BU ZİYARET BİZİ MUTLU ETTİ

Dernek Başkan Yardımcısı Cihan Köktürk’te, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Köktürk, “Bende Sayın değerli Kadın Kolları başkanımıza ve yönetim kurulu üyelerine, Kozlu kadın kolları Başkanımıza biz şehit ailelerini ziyaret ettikleri için ben kendilerine şehit aileleri adına ve sizlerin huzurunda teşekkür ediyorum. Bizleri bu şehitlerimizi anma vesilesiyle beraber bugünkü Türkiye’ni şartlarındaki yaşamış olduğumuz terör olayları ile ilgili kendileri de duyarlı olduklarından dolayı ben tüm şehit ailelerimiz adına çok çok teşekkür ediyoruz ziyaretimiz için” dedi.

(HABER-ERCAN DEMİR)

Asenalar şehit ailelerini ziyaret etti son dakika zonguldak haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
90 DAKİKA 16 EKİM 2017
90 DAKİKA 16 EKİM 2017
ANA HABER 16 EKİM 2017
ANA HABER 16 EKİM 2017