“Sahalardayız”

“Sahalardayız”
Bu içerik 620 kez okundu.

AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun, referandum konusunda saha çalışmalarına başladıklarını söyledi

 

AK Parti Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun, referandum konusunda artık saha çalışmalarına başladıklarını söyledi.

AK Parti İl başkanı Zeki tosun, Referandum çalışmalarıyla ilgili olarak, “Biz sahadayız. Bu akşam Çaycuma ve Gökçebey’de olacağım ben kendim. Arkadaşlarız, teşkilat mensuplarımız, il genel meclisi üyelerimiz, yönetici arkadaşlarımız her gün sahadayız ve pazartesi gününden itibaren çalışmalara yoğun şekilde olacağımızı söyledik Yarında hatiplerimiz, hatibelerimiz Ankara’da olacak zaten, onlarda bir günlük eğitimden geçtikten sonra onlarda sahalarda ki çalışacak arkadaşlarımıza bir eğitim verecekler ve bunların hepsi bir çalışmadır, teşkilat çalışmasıdır, referandum çalışmasıdır. Ve sahalardayız, çalışıyoruz” dedi.

 

HASTANE YERİ İÇİN YER ARAYIŞLARIMIZ HALEN DEVAM EDİYOR

Vali Ali Kaban’ın Üzülmez’e hastane yapılması yönünde ki açıklamasını nasıl değerlendiriyorsunuz. Hastane yeri kesinleşti mi” sorusunu ise Zeki Tosun, “Yok, şimdi yerlere bakılıyor. Sayın Valimiz de olabilecek yerlerden bir tanesini dün söylemiş anladığım kadarıyla. Orada bir araziden bahsediliyor. TOKİ orada biliyorsunuz çalışma yapıyor, 2-3 etap var benim bildiğim. Birinci etap şu anda inşaatlar başlamış. O bölgede bir arazi var. Sağlık Bakanlığı yetkilileri gelir bakar ve TOKİ ile anlaşılırsa da orası da uygun bir yere hastane yapılır diyorum çünkü hastane için hala yer arayışımız devam ediyor” şeklinde cevapladı.

 

KESİNLİK KAZANMADI

“Şu anda hastanenin nereye yapılacağı kesinlik kazanmadı mı” sorusuna Zeki Tosun, “Yok kesinlik kazanmadı” dedi.

 

ESKİ YERİNEDE YAPILABİLİR

“Hastane eski yerine yapılabilir mi” sorusuna ise Zeki Tosun, “Bilemiyorum yani yer bulunamazsa eski yerinede yapılabilir. Yani orada bakanlık bir çalışma yapıyor. Geçen haftalarda biliyorsunuz gelmişlerdi. Ama dün Sayın valimiz orada bir araziden bahsetti 120 dönüm civarında. Eğer oradaki araziye TOKİ ile bakılır ve Sağlık Bakanlığı bir anlaşma yapar, yerde uygun görülürse neden olmasın k, oraya da yapılabilir” şeklinde cevapladı.

 

VALİMİZİN SÖYLEDİĞİ YERE DE BAKILACAK, TOKİ VE SAĞLIK BAKANLĞI İLE GÖRÜŞECEĞİZ BİZDE

“Şu anda mevcut bakılan yerler mi değerlendiriliyor” sorusuna ise Zeki Tosun, “Şimdi mevcut bakılan yerlere onlara baktılar arkadaşlarımız gitti ve değerlendiriliyor. Ama şimdi bu yeri de söyleyeceğiz, bu yere de bakılacak, TOKİ ve Sağlık bakanlığı ile görüşeceğiz bizde” dedi.

(HABER-ERCAN DEMİR)

son dakika zonguldak haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 20 EKİM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 20 EKİM 2017
KURAN İKLİMİ 19 EKİM 2017
KURAN İKLİMİ 19 EKİM 2017