Tosun: Zonguldak'a Bakanlarımız gelecek

Tosun: Zonguldak'a Bakanlarımız gelecek
Bu içerik 624 kez okundu.

 

AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun, hafta sonu Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci'nin katılımıyla gerçekleşen AK Parti İl Danışma Kurulu Toplantısını değerlendirdi.

ZTSO Başkanı Metin Demir'in Zonguldak sorunlarını aktardığını ve bakanın not alarak gerekli çalışmayı yapacağını söylediğini vurguladı.


AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun, hafta sonu Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci'nin katılımıyla gerçekleşen AK Parti İl Danışma Kurulu Toplantısının verimliği geçtiğini söyledi.

Başkan Tosun: “Bakanımız valiliği ziyaret etti. Ardından danışma meclisine geçerek anayasa değişikliği ve Cumhurbaşkanlığı sistemi hakkında bilgi verdi" dedi.

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Metin Demir tarafından Bakan Tüfenkci'ye brifing verilmesine de değinen Tosun: "TSO Başkanları bölge ile ilgili sorunlarını iletti. Başkanımız Metin Demir birifing verdi. Bakanımız notları aldı çözüm noktasında yardımcı olacağını söyledi. Havaalanı, ticaretle ilgili, limanlarla ilgili her sorun iletildi. Ticaret ve Sanayi Odasının bize verdiği dosya vardı. 5 bakanlığımızdan randevuları alıp ziyaretleri yapacağız" dedi.

Tosun, ayrıca Mart ayında gerçekleşecek olan İl Danışma Kurulu Toplantısına da bir bakan getirme çabalarının olacağını belirterek: "25 Şubat'tan sonra Başbakanımızın tanıtım programı olacak. Bakanlarda, genel başkan yardımcıları da Zonguldak'a gelerek Cumhurbaşkanlığı sistemini anlatacaklar" dedi.

 

ak parti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KURAN İKLİMİ 23 KASIM 2017
KURAN İKLİMİ 23 KASIM 2017
ANA HABER 23 KASIM 2017
ANA HABER 23 KASIM 2017