Advert
Advert

TSO'NUN DOSYASINI 5 BAKANA İLETECEĞİZ

TSO'NUN DOSYASINI 5 BAKANA İLETECEĞİZ
Bu içerik 516 kez okundu.

AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun ,hafta sonu Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci'nin katılımıyla gerçekleşen Ak Parti İl Danışma Kurulu toplantısının verimliği geçtiğini söyledi. Tosun;" Bakanımız valiliği ziyaret etti.Ardından danışma meclisine geçerek anayasa değişikliği ve Cumhurbaşkanlığı sistemi hakkında bilgi verdi."dedi.

"TSO'NUN DOSYASINI 5 BAKANA İLETECEĞİZ"

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Metin Demir tarafından Bakan Tüfenkci'ye brifing verilmesine de değinen Tosun, "TSO Başkanları bölge ile ilgili sorunlarını iletti.Başkanımız Metin Demir birifing verdi.Bakanımız notları aldı çözüm noktasında yardımcı olacağını söyledi.Havaalanı,ticaretle ilgili,limanlarla ilgili her sorun iletildi.Ticaret ve Sanayi Odasının bize verdiği dosya vardı.5 bakanlığımızdan randevuları alıp ziyaretleri yapacağız."dedi.

"ZONGULDAK BAKANLARI AĞIRLAYACAK"


Tosun, ayrıca Mart ayında gerçekleşecek olan İl Danışma Kurulu Toplantısına da bir bakan getirme çabalarının olacağını belirterek,"25 Şubat'tan sonra Başbakanımızın tanıtı programı olacak.Bakanlarda,genel başkan  yardımcılarıda Zonguldak'a gelerek Cumhurbaşkanlığı sistemini anlatacaklar"dedi.

HABER:CEM AÇIKGÖZ

son dakika zonguldak haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER - 19 EYLÜL 2017
ANA HABER - 19 EYLÜL 2017
MUHTARLAR KONUŞUYOR
MUHTARLAR KONUŞUYOR