AYAN’DAN TURPCU’YA SERT SÖZLER!..

AYAN’DAN TURPCU’YA SERT SÖZLER!..
Bu içerik 720 kez okundu.

Düzenlediği basın toplantısında MHP’liler seslenerek, “liderimizi dinlemeyin sizler bizim çizgimizde hareket edin” şeklinde açıklama yapan CHP Milletvekili Şerafettin Turpcu’ya sert tepki gösteren MHP İl Başkanı Hamdi Ayan, sert tepki gösterdi.

Turpcu’nun bu açıklamasını “Bu sözler siyaseten okunduğunda yarın kendisinin de liderini yarı yolda bırakacağının bir tezahürüdür” şeklinde yorumlayan ve bu sözleri Turpcu’ya yakıştıramadığını belirten Hamdi Ayan şunları söyledi:

SAYIN TUPCU ŞUNU ÇOK İYİ BİLMELİDİR Kİ..

“Kamuoyluna saygı ile duyurulur. Şimdiden 16 Nisan 2017 Pazar günü yapılacak olan yeni anayasa referandum oylamasının ülkemize ve milletimize birlik, Beraberlik ve kardeşlik ortamının sağlanmasını niyaz ederim. Bu referandum süreci öncesinde üzerinden siyasi ikbal hesabında olanların söylemlerine ve attıkları adımlara dikkat etmeleri gerekirken tamiri ve tahmini mümkün olmayan bir yara açmalarının farkında olmaları gerektiğini ifade ediyorum. Geçtiğimiz günlerde CHP Milletvekili Şerafettin Turpçu’nun yapmış olduğu basın mülakatında partimiz mensuplarına liderimizi dinlemeyin sizler bizim çizgimizde hareket edin manasına gelen cümle sarf etmiştir. Bir siyaset adamını asla kullanmaması gereken ve siyasetin kalitesini düşüren aslında kedi zihniyetini ortaya koyan bir açıklama yapmıştır. Bu sözler siyaseten okunduğunda yarın kendisinin de liderini yarı yolda bırakacağının bir tezahürüdür. Sayın Tupcu şunu çok iyi bilmelidir ki Milliyetçi ve Ülkücüler tarihin hiçbir döneminde başta fikriyatlara kulak asmamış olmakla beraber, 48.nci yılını kutladığımız partimizin bugünlere gelmesini sağlamış sağlam karakterli ve kimsenin tahmin edemeyeceği ufukların hesabını yaparak bugünlere gelmesine öncü olan düşünce adamlarıdır. Yarın bu sokaklarda birlikte olabilmenin önünü tıkamamak ve şehrimizi güzel yarınlara taşımak amacıyla hiçbir dava arkadaşım kamplaşma ve kutuplaşmaya meydan vermeden bu sürecin birleştirici yolarını aramaya devam edecektir”

(HABER-ERCAN DEMİR)

zonguldak haberleri haber son dakika haberi hamdi ayan mhp
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 20 EKİM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 20 EKİM 2017
KURAN İKLİMİ 19 EKİM 2017
KURAN İKLİMİ 19 EKİM 2017