ÖNDER’DEN ZİYARETLER

ÖNDER’DEN ZİYARETLER
Bu içerik 827 kez okundu.

Zonguldak Önder İmam Hatipliler Dernek Başkanı Zekeriyya Uçar ve beraberindekiler; önce İl Müftüsü Rüstem Can'ı ardından Zonguldak İmamhatip Lisesi mezunu olan ve Halk Sağlığı Şube Müdürü olarak atanan Selahattin Çolak’ı ziyaret ettiler.

Zonguldak Önder İmam Hatipliler Dernek Başkanı Zekeriyya Uçar ve beraberindekiler Zonguldak İl Müftüsü Rüstem Can'ı makamında ziyaret etti.
Zonguldak Önder İmam Hatipliler Dernek Başkanı Zekeriyya Uçar  ve yönetim kurulu, Merkez Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Recep Ali Kanberoğlu, Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Adnan Karakurluk, Kozlu Şehit Yusuf Yelkenci Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü İlhami Erdoğan ve Şehit Gökhan Esen Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü İsa Kiren  Ankara İli Yenimahalle İlçe Müftüsü iken  Zonguldak İl Müftülüğüne atanan Rüstem Can'a Zonguldak'ımıza hoş geldin deyip yeni görevinde başarılar dilediler. 
Deneyim ve tecrübelerini Zonguldak’a hizmet için kullanmalarını 
Ordu İl Müftülüğüne atanan Mürsel Öztürk’ün yarım kalan projelerine devam edilmesini temenni edip hayırlı hizmetlerinde her zaman yanlarında olduklarını ve ellerinden geleni yapmak istediklerini dile getirdiler. Allah yar ve yardımcınız olsun duasıyla sözlerini tamamladılar.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Zonguldak İl Müftüsü Rüstem Can, "Nazik ziyaretinizden dolayı bende teşekkür ediyorum. Bizlerde bütün birimler olarak Zonguldak için ne yapılması gerekiyorsa sizlerin de desteğiyle elimizden geleni yapacağız’’ dedi. 
Aynı gurup daha sonra Halk sağlığı Şube Müdürü olarak atanan Selahattin Çolak’ı makamında ziyaret edip görevinde başarılar dilediler.
(HABER-ERCAN DEMİR)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EKONOMİK BAKIŞ 24 KASIM 2017
EKONOMİK BAKIŞ 24 KASIM 2017
ANA HABER 24 KASIM 2017
ANA HABER 24 KASIM 2017