Bakan Tüfenkci, İl Danışma Kurulu Toplantısında Konuştu...

Bakan Tüfenkci, İl Danışma Kurulu Toplantısında Konuştu...
Bu içerik 502 kez okundu.

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci , Ak Parti İl Danışma Kurulu Toplantısına katılmak üzere Zonguldak'a geldi.

Tüfenkci ilk olarak Zonguldak Valiliğinde karşılandı , Valilik makamına çıktı.Bakan Tüfenkci'yi karşılamada Zonguldak Valisi Ali Kaban , Zonguldak AK Parti Milletvekilleri Hüseyin Özbakır, Faruk Caturoğlu, Özcan Ulupınar, Yerel Teşkilatlardan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hacı Turhan , İl Emniyet Müdürü Ahmet Metin Turanlı, İl jandarma Komutanı Albay Haluk Selvi, Ak Parti İl Başkanı Zeki Tosun ve teşkilatı, Vali Yardımcıları, Belediye Başkanları , Ak Parti Merkez ilçe ve ilçe Başkanları , kadın kolları , gençlik kolları , daire müdürleri,sivil toplum kuruluş temsilcileri ve partililer katıldı.

Valilik makamına çıkan Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci Zonguldak'a gelmekten duymuş olduğu memnuniyeti dile getirdi.

Vali Ali Kaban'da  Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci'yi Zonguldak'ta görmekten duymuş olduğu memnuniyeti direk getirildi ve Zonguldak 'ın simgeleri haline gelen bazı hediyeleri takdim etti .

Valilik ziyaretinden sonra  Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci , Ak Parti İl Danışma Kurulu toplantısına katıldı.Toplantıya , Zonguldak AK Parti Milletvekilleri Hüseyin Özbakır, Faruk Caturoğlu, Özcan Ulupınar, Yerel Teşkilatlardan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hacı Turhan,Ak Parti İl Başkanı Zeki Tosun ve teşkilatı, Vali Yardımcıları, İl Genel Meclisi Başkanı Necdet Karaveli,Belediye Başkanları , Ak Parti Merkez ilçe ve ilçe Başkanları , kadın kolları , gençlik kolları , daire müdürleri,sivil toplum kuruluş temsilcileri ve partililer katıldı.

Ak Parti İl Danışma Kurulu Toplantısı saygı duruşunda bulunulup ardından İstiklal Marşımızın okunmasıyla Başladı.

Daha sonra konuşma yapan Ak Parti İl Başkanı Zeki Tosun ,Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci 'nin Ak Parti İl Danışma Kurulu Toplantısına katılmasından duymuş olduğu memnuniyeti dile getirdi .

Zonguldak 'ın bazı sorunlarını dile getiren Ak Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar'da: 'Zonguldak solun kalesi olarak bilinir ama biz bu anlayışı yıkıyoruz.Son yapılan seçimlerde Zonguldak'ta Ak parti CHP den daha fazla oy alıyor ve CHP'den daha fazla Milletvekiline sahibiz. Bunun ilerlemesi için elimizden geleni yapacağız' diyerek Zonguldak 'ın yapısı hakkında genel bilgi verdi .

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci'de Zonguldak tan olmaktan duymuş olduğu mutluluğu dile getirerek , Referandum süresi ile ilgili partililere bilgi verdi...

bülent tfenkci bakan zonguldak haberleri özbakır haber son dakika
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 21 EKİM 2017
ANA HABER 21 EKİM 2017
ARA HABER 21 EKİM 2017
ARA HABER 21 EKİM 2017