HEMŞEHRİLERİNE BİRLİK BERABERLİK MESAJI VERDİ

HEMŞEHRİLERİNE BİRLİK BERABERLİK MESAJI VERDİ
Bu içerik 2190 kez okundu.

 

Zonguldak’ta kurulu bulunan Gîresun İl ve İlçeler Derneği Başkanı Yusuf Hıdır, hemşehrilerine birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Yusuf Hıdır Türkiye Büyük Milet meclisi’nde AK Parti Zonguldak milletvekili Hüseyin Özbakır,  Giresun Milletvekilleri; Cemal Öztürk, Sabri Öztürk ve İstanbul Milletvekili hemşehrisi Hasan Turan’ı ziyaret etiğini belirtti. Hırdır ayrıca Zonguldak’ta yaşayan tüm Giresunluları derneklerine davet ettiğini belirterek “Bir ve beraber olalım” diyerek şu açıklamayı yaptı:

 

“Dün Ankara’ya bir ziyaret konusunda gittim. Zonguldak Milletvekillerimizle ve Giresin Milletvekillerimiz ile bir araya geldik. Konuşmalar yaptık. Tabiî ki Zonguldak milletvekillerimiz ile Zonguldak hakkında bazı görüşmeler içeriği geçti. Tabiî ki Giresun milletvekillerimize, İstanbul milletvekilimiz hasan turan beyle hep bir araya geldik. Burada ben şunu ifade etmek istiyorum. Zonguldak hakkında sayın milletvekillerimize ile genellikle Hüseyin Özbakır ile bir araya geldik. Zonguldak’ta neler olması gerektiğini, neler yapabilmemiz gerektiğini biz dernekler olarak bunları ifade ettik. Ve Zonguldak içinde bazı konularda yapılması gereken konularda kendilerine bilgi aktardım. O bilgiler neticesinde sayın vekilimizin bize verdiği bir taahüd var. Kendileri teşekkürlerini ileterek buzu şunları söyledi. Zonguldak için bizim yapamayacağımız hiçbir şey yok dediler. Ve çok müjdeli haberlerle Zonguldak’a döneceğini ifade etti. Ben buradan tekrar kendisine şükranlarımı sunuyorum, teşekkür ediyorum. Bize kim elini atıyorsa biz sonsuz şükranlarımızı sunuyorum. Burada  ne gerekiyorsa Zonguldak için olsun. Zonguldak’ta yapılacak hizmetler belli. Zonguldak’ımızın durumu belli. Burada biz hep Zonguldak’ta yaşayan ne kadar Giresunlu olsak bile Zonguldak’ta yaşayan Giresunlularız. Burada ben tüm hemşehrilerimide seslenmek istiyorum. Birlik olalım, diri olalım diyorum. Ben herkesi bu konuda davet ediyorum. Gelsinler dernekte toplanalım. U konular üzerinde tartışma yapalım. Yeter ki gelsin herkes. Konuşalım. Bize destek versinler. Biz her zaman üyelerimizin yanındayız, Giresunluların yanındayız, Zonguldak ve Türkiye’ni yanındayız. Bunu ifade etmek istedim. Buradan Sayın Milletvekilimiz Hüseyin Özbakır Cumartesi günü buraya gelecek. Geleceğini ifade etti. Burada tekrar bir araya gelmemiz gerektiğini ifade ettiler. bu konuda bizde tabiî ki elimizden gelen yardımı yapacağız. Bizim kapımız herkese açık. Bizi ne o ne bu diye bir isim ayırdığımız yok. Biz bir derneğiz. Dernekten kim ne istiyorsa o konuda elimizden gelen desteği herkese vermeye hazırız”

Gîresun İl ve İlçeler Derneği Başkanı Yusuf Hıdır, sözlerini şehitlerimize rahmet, yaralılarımızada acil şifalar dileyerek tamamladı

(HABER-ERCAN DEMİR)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EKONOMİK BAKIŞ 24 KASIM 2017
EKONOMİK BAKIŞ 24 KASIM 2017
ANA HABER 24 KASIM 2017
ANA HABER 24 KASIM 2017