“KESİNTİSİZ HİZMET DİLİYORUM” (Videolu Haber)

“KESİNTİSİZ HİZMET DİLİYORUM” (Videolu Haber)
Bu içerik 4833 kez okundu.

VALİ ALİ KABAN, ENERJİ-SA’YA “KESİNTİSİZ HİZMET DİLEDİ.

ENERJİ-SA ÜST DÜZEY YÖNETİCİLERİ VALİ KABAN’I ZİYARET ETTİ.

 

Muhtarlarla bir araya gelen ve muhtarların sorunlarını dinleyen Enerji-SA bölge ve üst düzey yöneticileri Vali Kaban'ı makamında ziyaret ettiler.

Ziyarette Muhtarlar Derneği Başkanı Şerafettin Nas, Enerji-SA ile yapılan toplantılarda firma ile ilgili eksiklerinin giderildiğini söyledi.

NAS: ARAMIZDAKİ İLETİŞİM SORUNUNU HALLETTİK

Nas, “Enerji firmayı yetkilileri sağ olsun ilimize geldiler bizi dinlediler. Bir iletişim sorunu vardı aramızda ve o sorununu da giderdik sağ olsun. Her türlü konuda tüm ekibimle beraber Çonguldak’ın yanındayız, emrindeyiz dediler. Kendilerine teşekkür ediyoruz. Bunu devamını getirme anlamında tekrar bir toplantı yapacağız. Bu toplantın devamında tüm ilçeleri gezeceğiz ve öyle bir kara aldık” dedi.

KARAKURT: VATANDAŞIMIZA KESİNTİSİZ VE SÜRDÜRÜLEBİLİR ENERJİ SAĞLAMAK

vatandaşa kesintisiz ve sürdürülebilir enerji sağlamayı hedeflediklerini belirten ve aralarında Zonguldak'ın da olduğu 14 ilden sorunlu olan Enerji-SA Kurumsal İletişim Müdürü Berkan Karakurt şunları sövledi:

“Enerji Sa’nın dağıtım şirketinde yerel ilişkileri konusunda faaliyet gösteriyorum. Özellikle yerel yöneticilerimiz valililerimizden, belediye başkanlarımıza, kaymakamlarımızdan, muhtarlarımıza kadar uzanan süreçte 14 ilde 159 ilçede 8509 mahallede hizmet veriyoruz. Her bölgenin kendine ait sorunları yerel paydaşlarımız olan muhtarlarımızla birebir toplantılar yoluyla istişare ederek bölgeler hakkında çeşitli çözüm önerilerini tüketicilerimizin mevzuatlara ve yönetmeliklere tam olarak uyum sağlaması ile beraber faaliyetlerimize devam ediyoruz. Yaptığımız içiş vatandaşımıza kesintisiz ve sürdürülebilir enerji sağlamak. Bu amaca da hizmet etmek için tüm paydaşlarımızla birlikte işbirliği içerisinde hareket ediyoruz. Çalışmalarımıza ve yatırımlarımız hız kesmeden devam ediyoruz. Bu nokta da sayın valimiz olarak sizlere desteklerimiz için bize bu anlamda yardımseverliğiniz için, ev sahipliğiniz için şahsım ve şirketimi adına çok teşekkür ediyorum.”

VALİ KABAN: BUNDAN SONRA DA KESİNTİSİZ BİR ŞEKİLDE HİZMETE DEVAM ETMENİZİ, KESİNTİSİZ GÜNLER GEÇİRMENİZİ DİLİYORUM

Vali Ali Kaban da Ziyaretten duymuş olduğu memnuniyeti dile getirdi ve firmanın Görev alanının Tüm Zonguldak’ı ilgilendirdiğini ve kamusal bir nitelik olduğunu söyledi. Kendisinin de kurumun özelleştirilmeden önce İstanbul da Bedaş yönetim kurulu üyesi olarak görev yaptığını belirten Vali Kaban, kurumun görev ve sorumluluğun büyük olduğunu ve Zonguldak ta ki yöneticilerinde bu duyarlılığa sahip olduklarını belirtti. Vali Kaban şöyle konuştu:

“Evet bende hoş geldiniz diyorum. Tabi biz geçtiğimiz dönemde sanırım geçtiğimiz yıldı değimli büyük kar yağmıştı ve ondan sonra o büyük kar yağmasını ardından bu köylerimizde ciddi sıkıntılar yaşandı. Ve o zaman yine görüşmüştük muhtarlarımızın bazı ilettikleri sıkıntılar olmuştu spesifik. O görüşmemizden sonra Bedaş şirketimiz bu sorunları giderdiler. Hakikaten onda hiç ikiletmediler. Her hangi bir konuda da sıkıntı olduğunda da bunu ilettiğimizde yani normalde özelleşmiş bir şirket mantığı içerisinde, “Biz özel bir şirketiz. Bize kimse hesap soramaz” havasını hiç görmedim ben 3.5 senedir. Ne zaman bir konu olsu, kamusal bir sorun çıksa hepsine sıcak davrandılar. Bunu da tabi geldiğimizde İbrahim be bu işin başındaydı şimdide danışman olara devam ediyor. Kadromuz gençleşti, dinçleşti, tecrübeyle de desteklenince de hakikaten hiçbir sıkıntı çıkmadan gerekli işlemler yürütülüyor. Tabi geçtiğimiz günlerde muhtarlarımız bize iletmişlerdi sizde iletmiştiniz sorunları. Merkezde bazı yerlerde bazı bir aydınlatma ile ilgili sorunlar olduğu söylenince de konuyu tekrar bir yazışma düzeyinde ilettiğimizde hemen gerekli ne yapılacaksa onunla ilgili olumlu yönde bir taraf olmayı hep daha önce yaptıkları gibi seçtiler. Profesyonel bir idare, aynı zamanda sorumluğun bilen bir idare yapısı gösteriliyor. Ben bunun bugüne kadar devam ettiği gibi bundan sonra da devam etmesini diliyorum. Öyle olursa çünkü yapılan iş her ne kadar özeleşse de bende daha önce İstanbul Bedaş’ın yönetim kurulu üyeliğini yapmış birisi olarak özelleştirmeyi biz yapıp bırakmıştık orada da. Benim dönemimde özelleşmişti yönetim kuru üyesi iken. Elektrik konusuna fazlaca yakın olduğumuz için oradan da biliyorum, elektrikle ilgili sorunlar kamusal sorunlardır. İstediğin kadar özelleştirin. Bir sorun çıktı mı kamusal bir nitelik taşır. Burada ki sorunumuz şudur. Özelleştirdiğimiz şirket bunu farkında mı değil mi. Ben tekrar söylüyorum 3.5 senedir ben buradaki şirketimin bunun arkında olduğunu gördüm. Önemli olan bu kısımdı. O anlamda muhtarlar derneği başkanımızın böyle güzel bir tatlı bir ortamda, kahvaltı ortamında sizlerle buluşup beli daha spesifik konuları mütaala etmiş olması Zonguldak için bir kazanımdır. Ben iki tarafa da teşekkür ediyorum. Bundan sonra da kesintisiz bir şekilde hizmete devam etmenizi, kesintisiz günler geçirmenizi diliyorum”

(HABER- ERCAN DEMİR)

ali kaban enerji sa vali haber son dakika haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 20 EKİM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 20 EKİM 2017
KURAN İKLİMİ 19 EKİM 2017
KURAN İKLİMİ 19 EKİM 2017