İHALEYE ÇIKIYOR...

İHALEYE ÇIKIYOR...
Bu içerik 1342 kez okundu.

VE İHALEYE ÇIKIYOR...

Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’nün 69 Ambarları mevkiine yapmayı planladığı il müdürlüğü binasının ilaheye çıkacağı bildirildi.

Zonguldak Çevre ve Şehircilik İl Müdür Mustafa Özmen, 69 ambarlarında yapmayı planladıkları yeni hizmet binası için proje çalışmalarını devam ettiğini ve proje çalışmasını tamamlanmasının ardından ihale sürecine geçileceğini belirtti.

Özmen, “69 ambarlarında sayın valimizin bize tahsis etmiş olduğu alana kedi müdürlümüz tarafından avam proje hazırlanarak ihaleye esas uygulama projeleri ise ihale yoluyla temini için ihaleye çıkmıştık. Sözleşmemiz imzalandı. Şu anda projenin temin için son aşamaya gelmiş durumdayız. Projeyi temin ettikten sonra en kısa zamanda bunu Mart ve nisan ayı gibi biz tahmin ediyoruz, inşaat ihalesine inşallah çıkacağız. Şu anda da yatırım programına alınış olduğundan bir sıkıntı yaşamayacağımız düşünüyoruz. Binamızda özellikle görsel mimarı, batı Karadeniz mimarisini Safranbolu evlerini örnek alaraktan yöremiz değerini yansıtmak istedik. Binamız 4500 metre kare yaklaşık inşaat alanı olup halkımıza daha güzel ir ortada hizmet vermek için güzel bir ortam olacağına inanıyoruz.” dedi

(HABER-ERCAN DEMİR) 

ZONGULDAK HABERLERİ HABER SON DAKİKA HABERİ mustafa özmen
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 23 KASIM
GÜNE BAŞLARKEN 23 KASIM
KARŞI KARŞIYA 22 KASIM
KARŞI KARŞIYA 22 KASIM