Dr. Özen, "Yeni Türkiye için, Yeni Zonguldak için evet"

Dr. Özen,
Bu içerik 814 kez okundu.

TBMM Stratejisti, önceki dönem AK Parti Zonguldak Milletvekili Aday Adayı Dr. Hasan Özgür Özen ve beraberindeki heyet, "Yeni Türkiye İçin Evet" kampanyası Zonguldak saha çalışması kapsamında Devrek Belediye Başkanı Mustafa Semerci'yi ziyaret etti. 
Dr. Özen ve Başkan Semerci Devrek'te vatandaşların referandum sürecine ilişkin görüşleri ile ilgili istişarelerde bulundu. Özen, "Cumhurbaşkanlığı sistemi Yeni Türkiye'nin Yeni Dünya düzeninde daha çok söz sahibi
olacağı zemini hazırlayacak. Sistemin ülkemiz menfaatleri doğrultusunda kazanımlarını Zonguldak bölge insanımıza yüzyüze anlatmak ve vatandaşlarımızın kafasındaki soru işaretlerini aydınlatmak amacıyla ön saha çalışmasına başladık. Devrekli hemşehrilerimizin her konuda olduğu gibi Cumhurbaşkanlığı Sistemini çok iyi sorgulayarak ülkemiz ve Zonguldak için 'evet' diyeceğini bekliyoruz. 'Evet' demek; ülkemiz geleceği için öneme sahiptir. Bu konuda hassas bir çalışma yapılması ve tüm vatandaşlarımızın doğru bir şekilde aydınlatılması gerekiyor" dedi.
Devrek Belediye Başkanı Mustafa Semerci ise Cumhurbaşkanlığı sisteminin yıllardır iktidardaki tüm liderler tarafından dile getirildiğini belirterek, Türkiye için Cumhurbaşkanlığı sisteminin bir ihtiyaç olduğunu ve artık halkın destekleriyle hayata geçeceğine inandığını söyledi. Dr Hasan Özgür Özen ve beraberindeki heyet, Devrek'te esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek, çalışmaları aktardılar.

özgür özen zonguldak haberleri ak parti referandum
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 20 EKİM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 20 EKİM 2017
KURAN İKLİMİ 19 EKİM 2017
KURAN İKLİMİ 19 EKİM 2017