Dr. Özen, referandum için Zonguldak'ta sahalara indi

Dr. Özen, referandum için Zonguldak'ta sahalara indi
Bu içerik 961 kez okundu.

TBMM Stratejisti, önceki dönem AK Parti Zonguldak Milletvekili Aday Adayı Dr. Hasan Özgür Özen, "Yeni Türkiye İçin Evet" kampanyası kapsamında Zonguldak saha çalışmasına Gökçebey ilçesinden başladı.

İlk olarak AK Parti Gökçebey İlçe Başkanlığını ziyaret eden Dr. Özen burada, AK Parti İlçe Başkanı Hayrettin Karadağ ve partililerle referandum süreci ve Gökçebey'de vatandaşların referandum sürecine ilişkin görüşleri ile ilgili istişarelerde bulundu. Cumhurbaşkanlığı sisteminin Yeni Türkiye'nin yeni dünya düzeninde daha çok söz sahibi olacağı zemini hazırlayacağını belirten Dr. Özen, sistemin Türkiye menfaatleri doğrultusunda kazanımlarını Zonguldak bölge insanına yüz yüze anlatmak ve vatandaşların kafasındaki soru işaretlerini aydınlatmak amacıyla ön saha çalışmasına başladığını belirtti.
Gökçebey ilçesinin siyasetle ilk tanıştığı ilçe olması münasebetiyle kendisi için özel bir yere sahip olduğunu belirten Özen, "Gökçebeyli hemşerilerimizin her konuda olduğu gibi Cumhurbaşkanlığı Sistemini çok iyi sorgulayarak Ülkemiz ve Zonguldak'ımız için 'evet' diyeceğini bekliyorum" dedi.
Dr. Özen, AK Parti Genel Merkezi tarafından hazırlanan, kazanımları anlatan bilgi notunu Gökçebey İlçe yöneticileri ve partililerle paylaştı. Özen, "Evet" demenin Türkiye geleceği için ne denli önemli olduğunu bu konuda hassas bir çalışma yapılmasının ve tüm vatandaşların doğru bir şekilde aydınlatılmasının gerektiğinin altını çizdi.
AK Parti Gökçebey İlçe Başkanı Hayrettin Karadağ, Gökçebey ilçe yönetimi ve parti teşkilatının referandum sürecinde vatandaşları yeni ve daha güçlü bir Türkiye İçin "evet" demenin önemini anlatacaklarını ve Gökçebeylilerin her zaman olduğu gibi bu süreçte de Türkiye'nin menfaatlerini ve geleceği düşünerek hareket ederek "Evet" diyeceklerini beklediklerini belirtti.
Dr Özen, Karadağ ve partililer Gökçebey sokaklarında vatandaşlarla referandum hakkında görüş alışverişinde bulunduktan sonra yapımı devam eden Gökçebey AK Parti İlçe Başkanlığı binasında incelemelerde bulundular.

özgür özen zonguldak haberleri ak parti riferandum
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KURAN İKLİMİ 23 KASIM 2017
KURAN İKLİMİ 23 KASIM 2017
ANA HABER 23 KASIM 2017
ANA HABER 23 KASIM 2017