Kozlu'nun Yeni Belediye Başkanı Açıklanıyor!.. (Videolu Haber)

Kozlu'nun Yeni Belediye Başkanı Açıklanıyor!.. (Videolu Haber)
Bu içerik 3729 kez okundu.

AK Parti İl başkanı Zeki Tosun, Kozlu ilçesi‘nin yeni belediye başkanının Cuma günü açıklanacağını söyledi.


Zeki Tosun, AK Parti genel başkan yardımcılarının Zonguldak’a yeni Kozlu belediye başkanının belirlenmesi çalışmasını yapmak için geldiklerini kaydetti.
AK Parti il yönetim kurulunun haftalık olağan toplantısı yapıldı. Toplantı öncesinde değerlendirmelerde bulunan il başkanı Zeki Tosun şunları söyledi:
İNŞALLAH CUMA GÜNÜ YENİ BELEDİYE BAŞKANI BELLİ OLACAK
“Evet genel merkezden Genel Başkan Yardımcıları Hacı Özkan ve İlyas şeker vekillerimiz ziyaretlerde bulundular. İlk önce Geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden kozlu ilçemizin Belediye Başkanı Ertan Şahin'in ailesine taziye ziyaretinde bulunduk, eşinin yanına gittik annesine babasına kardeşlerine taziye ziyaretinde bulunduk. Daha sonra merhum Ertan Şahin'in yerine geçecek olan arkadaşımız ile ilgili bir çalışma yaptılar kendileri, Belediye Meclis üyelerimizi Parti binasına topladık, kadın kolları gençlik kolları başkanımız da vardı ilçe başkanımız ile beraber bir dizi görüşmeler yaptılar Daha sonra sayın vekillerimiz de beraber görüşme yaptılar ve en sonunda benimle görüştüler.
Görüşmeler ile ilgili notlarını aldılar sayın yerel yönetimle ilgili genel başkan yardımcılarımız. Bunları Ankara'ya götürüp yerel yönetimler başkanımız Sayın Erol Kaya ile görüşecekler. Ona göre de önümüzdeki günlerde o arkadaşlarımızdan bir tanesini Kozlu ilçemizde belediye başkan olarak açıklayacağız. 


Ertan Başkanımızın bıraktığı yerden Yeni görev alacak arkadaşımız çalışmalarını hızlı bir şekilde AK Parti'nin bayrağını Kozlu'da daha yüksek yerlere taşımak için var gücüyle çalışacaktır.  Birazdan da yönetim kurulu toplantımızı yapacağız. Burada ana başlık konularımız yine hafta sonu yapacağımız il Danışma toplantısı, onunla ilgili arkadaşlarımızla görüş alışverişinde bulunacağız, tabi önümüzde bir referandum var onunla ilgili arkadaşlarımızla toplantıda referandumu konuşacağız. Kitapçıklar gelmeye başladı burada broşürlerini de gelmeye başlayınca sahalara çıktığımızda Zonguldak'ta referandumda en fazla oyu almak için hep beraber, tüm teşkilatlarımız ve beraber birlik beraberlik içerisinde çalışmalara başlayacağız. Bunları halkımıza vatandaşlarımıza en iyi şekilde anlataraktan İnşallah Zonguldak'ta en iyi oy oranını yakalayacağız. Şimdi genel merkezden gelen başkan yardımcılarımız, milletvekillerimiz herkesi dinlediler. Bunu da dediğimiz gibi genel merkezimizde da yerel yönetimler başkanımız Erol Kaya ve teşkilat başkanımız Mustafa Ataş ve siyasi ve hukuk işleri başkanımız Hayati Yazıcı'nın üçünün bir arada bir arada olduğu komisyonda bilgiler kendilerine aktarılacak ve orada bir sonuç ortaya çıkacak. 
Tabii orada bir kez daha milletvekillerimiz ve bizimle görüşecekler ve son kararı verecekler.
Cuma gününe kadar bu çalışmanın sonuçlanması lazım. Çünkü başkanımız rahmetli olduktan sonra burun yasa gereği 10 gün içerisinde yapılması gerekiyor. İnşallah cuma günü de Kozlu belediye başkanımız belli olacak”
(HABER-ERCAN DEMİR)

kozlu ertan şahin cenaze vefat belediye başkanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KURAN İKLİMİ 23 KASIM 2017
KURAN İKLİMİ 23 KASIM 2017
ANA HABER 23 KASIM 2017
ANA HABER 23 KASIM 2017