SOYSAL DEVREKLİLERİ COŞTURDU

SOYSAL DEVREKLİLERİ COŞTURDU
Bu içerik 2280 kez okundu.

Kanal Z de İz Bırakanlar programı yapımcısı ve sanatçısı Zonguldak’ın güçlü sesi Cengizhan Soysal, Devrek’te verdiği mini konser ile davetliler unutulmaz dakikalar geçirdi.

 

Zonguldak’ın Devrek ilçesi Belediyesi sanat ve eğitim alanında 60. Yılını dolduran müzisyen ve eğitimci Süreyya Akkaş için muhteşem bir vefa gecesi düzenledi.

Devrek’te ve Zonguldak ın birçok yerinde ve 60 yıldır eğitim ve sanat hayatını sürdüren Süreyya Akkaş Türkiye’ye de kazandırış olduğu birçok müzisyen ve Müzik öğretmenleriyle tanınıyor.

Devrek Belediye başkanı Mustafa Semerci, Çaycuma Belediye Başkanı Satılmış Gebeş’in ve birçok seçkin davetlinin de katıldığı gecede duayen Sanatçı ve eğitimci trompetiyle sergilediği performans ile herkes tarafından büyük beğeni kazandı. Çeşitli plaketlerin takdiminden sonra Duayenin yetiştirirmiş olduğu öğrencilerin ve müzik öğretmeni olan torununu verdiği mini konserden sonra Bas gitarda Okan Atagül, Klavyede Adnan Alkan, Davulda Bertan Birinci ve Gitarda Fatih Alkandan oluşan Zonguldak’ın en eski orkestralarından Peron 67 eşliğinde, Kanal Z de İz Bırakanlar programı yapımcısı ve sanatçısı Zonguldak’ın güçlü sesi Cengizhan Soysal’ın verdiği mini konser ile davetliler unutulmaz dakikalar geçirdi. Gecenin sonunda Duayen sanatçı davetlilere tek tek ilgilenerek katılımlarından dolayı teşekkürlerini sundu. Bu güzel sanatçıya vefa gecesi hatıra fotoğrafları çekimleri ile sona erdi.

(HABER-ERCAN DEMİR)

cengizhan soysal zonguldak haberleri haber son dakika haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 20 EKİM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 20 EKİM 2017
KURAN İKLİMİ 19 EKİM 2017
KURAN İKLİMİ 19 EKİM 2017