372 AÇILDI..

372 AÇILDI..
Bu içerik 6170 kez okundu.

 

372 AÇILDI

MİLLETVEKİLİ ÖZBAKIR VE BELEDİYE BAŞKANI AKDEMİR 372 BAYAN GİYİM MAĞAZASI AÇILIŞINI YAPTILAR.

 

AK Parti Zonguldak milletvekili ve MKYK Üyesi Hüseyin Özbakır ve Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, Zonguldak’ta 372 isimli bir bayan giyim mağazası açılış törenine katıldılar.

Okan-Ayşegül Kılıçoğlu çiftine ait olan 372 isimli bayan giyim mağazasının açılış törenine, AK Parti Zonguldak milletvekili ve MKYK Üyesi Hüseyin Özbakır, Zonguldak belediye Başkanı Muharrem Akdemir’ın yanı sıra çok sayıda siyasi parti ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri ile davetli topluğu ile vatandaşlar katıldı.

AK Parti Zonguldak milletvekili ve MKYK Üyesi Hüseyin Özbakır, “Okan kardeşimiz Ayşegül hanımla birlikte ikici işyerlerin açıyorlar. Aşama kaydetmişler ve kendilerini kutluyorum. İnşallah işlerini daha geliştirirler. Hayırlı ve uğurlu olasını diliyorum. Başarılar ve hayırlı kazançlar diliyorum” dedi.

Zonguldak belediye Başkanı Muharrem Akdemir’de, “Zonguldak’ımızın, Türkiye’mizin içinde bunduğu zor şartlara rağmen bir işyeri açılıyor. Bizler yerel yönetici olarak Zonguldak’ta işyeri açılmasını önemsiyoruz. Bu açılışlarda siz değerli dostlara anlam kazanıyor. Sizler iyi ki varsınız ve ayaklarınıza sağlık. Ben kutluyorum kardeşimi. Bu işyeri açılmasıyla birlikte en az 3-5 kişi daha evine aş ve ekmek getirecek. Bu anlamda Zonguldak için öneli bir konu ve gördüğümüz kadarıyla çok modern, çağdaş bir işyeri açıldı Zonguldak’ımıza. Kutluyorum ve hayırlı olsun diliyorum. Sizler iyi ki varsınız diyorum tekrar” şeklinde konuştu.

Yapılan duanın ardından Özbakır ve Akdemir kurdelayı birlikte kestiler.

Açılış sonrasında Özbakır ve Akdemir işyerini gezdiler, işyeri sahiplerine hayırlı olsun temennisinde bulundular ve açılış pastasını birlikte kestiler.

(HABER-ERCAN DEMİR)son dakika zonguldak haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 21 EKİM 2017
ANA HABER 21 EKİM 2017
ARA HABER 21 EKİM 2017
ARA HABER 21 EKİM 2017