Futbolculardan vefa örneği...

Futbolculardan vefa örneği...
Bu içerik 3310 kez okundu.

Kozlu Belediyesporlu futbolcular, Kulüp Başkanı Ertan Şahin’in mezarını ziyaret ettiler. Şahin’in vasiyetini yerine getirmek ve ligde kalmak için ant içtiler.

Deplasmanlı Bölgesel Lig 11’inci Grup’ta mücadele eden Kozlu Belediyespor ve Kozlu Belediyesi Başkanı Ertan Şahin, önceki gün hayatını kaybetmişti.

Kozlu Belediyespor Teknik Direktörü Volkan Yayın,  antrenör  Metin Kudu, yönetim kurulu üyeleri ve futbolcular, Başkan Ertan Şahin’in mezarını ziyaret ederek dualar ettiler.

 Duygulu anların yaşandığı ziyarette mezara su döken ve dualar eden futbolcular, takımı ligde bırakma sözü verdiler.

BAŞKANIMIMIZIN GÖZÜ ARKADA KALMAYACAK

Duyguların dile getiren  futbolcular şu ifadelere yer verdiler

Emre Kuzu; “ Başkanımızın genç yaşta zamansız bir şekilde aramızdan ayrılmasının üzüntüsünü yaşıyoruz. Futbolcu arkadaşlarımızla birlikte tam kadro Başkanımızın mezarını ziyaret ettik. Dualar  ettik. Başkanımız hasta yatağında bile takımın durumunu konuşuyormuş. Ligde  bırakın  şeklinde vasiyet etmiş. Biz de takım olarak bunu yerine getireceğiz. Burada bir kez daha söz veriyoruz. Bu takım ligde kalacak. Başkanımızın gözü arkada kalmasın.  Başkanımıza bir kez daha Allah’tan rahmet  diliyoruz”

Gökhan Zülfikaroğlu;” Başkanımızı beklenmedik bir zamanda kaybettik. Kendisine bir kez daha Allah’tan rahmet diliyoruz. Başkanımız ölmeden birkaç gün önce vasiyet etmiş.  Takımı ligde bırakın  demiş. Biz de takım arkadaşlarımızla birlikte  mezarına gelerek ona söz verdik. Bu takımı mutlaka ligde bırakacağız. Başkanımız mezarında rahat uyusun.”

Uğur Aydın;” Ben geçmişte de bu takımda  hizmet etmiştim, Yeniden geldiğimiz için çok mutluydum. Ama burada acı bir haber aldık. Başkanımız zamansız bir şekilde  aramızdan ayrıldı. Buna çok üzüldük. İnşallah sahada alacağımız iyi sonuçlarla başkanımızın acısını unutturmaya çalışacağız.Kozlu’ya biraz olsun moral vermeye çalışacağız. Buradan  Başkanımıza  söz veriyoruz. Bu takımı ligde bırakacağız. Başkanımız rahat uyusun. Mekanı cennet olsun.Allah ailesine  ailesine ve sevdiklerine sabır versin”

Adem Demiroğlu;”  Ben dışarıdan gelen bir oyuncu olarak Başkanımızı çok seviyordum. İnanın bazen üzüntüden ne konuşacağını şaşırıyor insan.  Sezon başında   takımdan ayrılacaktım. Başkanımızla konuştum. Eğer kaldıysam sırf başkanımız için kaldım.Onun bir lafı ile burada kaldım. Başkanımız  bu takımın ligde kalmasını çok istiyordu. Son nefesinde  ‘ Kozluspor’u düşürmeyin’ demiş. Biz de onun vasiyetini   yerine getireceğiz. Buradan söz veriyoruz. Başkanımız huzur içinde uyusun. Onun emanetini en iyi  yerde bırakacağız. Allah bir kez daha  rahmet eylesin”

Hamit Çevik;”Hasta yatağında bile takımı düşünüyordu.Bu takımın  daha iyi yerlere gelmesi için elinden geleni yapmaya çalışıyordu. Başkanımıza olan vefa borcumuzu bu takımı daha iyi yerde, ligde  bırakarak  ödemek istiyoruz. Çok üzgünüz. Rabbim mekanını cennet eylesin. Başkanımıza olan vefa borcumuzu  bu takımı ligde bırakarak ödeyeceğiz.”

Antrenör Metin Kudu ise  Başkan Şahin’i kaybetmenin üzüntüsünü yaşadıklarını belirterek şu duygulara yer verdi” Başkanımızı çok kısa bir dönemde kaybettik.  Bunun  üzüntüsünü yaşıyoruz.

Çok genç yaşta kaybettik. Mekanı  Cennet olsun. Biz de ligi en iyi yerde bitirmek için elimizden geleni yapacağız”

HABER: ERCAN AYGÜN

kozlu belediyaspor zonguldak haberleri ertan şahin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 20 EKİM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 20 EKİM 2017
KURAN İKLİMİ 19 EKİM 2017
KURAN İKLİMİ 19 EKİM 2017