ALTUN'DAN FLAŞ AÇIKLAMALAR

ALTUN'DAN FLAŞ AÇIKLAMALAR
Bu içerik 654 kez okundu.

  ALTUN 'DAN FLAŞ AÇIKLAMALAR 

CHP Zonguldak İl Başkanı Ahmet Altun  Gündeme dair merak edilen soruları yanıtladı.Altun 4 kez ertelenen ve 28 Ocak ta gerçekleştirilen CHP İl danışma kurulu toplantısını değerlendirdi .
 
İl Başkanı Ahmet Altun CHP Eski İl Başkanı Halil Furat 'ın danışma kurulu toplantısında 'bizlere söz hakkı verilmedi ve Ankara dan gelen misafirimiz salondan ayrılırken bizlere bilgilendirme yapılandı , il teşkilatının tecrübesizliği oldu 'söylemlerini değerlendirdi .Altun; ' Halil Furat eski bir il başkanımızdır.CHP de çok başarılı çalışmaları olmuştur diyerek art niyetin aranmaması gerektiğini ifade ederek konuşma hakkının verileceği bir  ortamın oluşmadığını belirtti.

Kulislerde dönen Ereğli Eski Belediye Başkanı Halil Posbıyık'ın Ak Parti den aday gösterilmesi söylemlerini de değerlendiren Altun; Ben biliyorum ki Halil Başkanımız Ak Partiden adaylığını koymaz'dedi.

CHP Kadın Kolları Başkanı Merve Kır 'ın ihtiyaç sahiplerine yaptığı yardımları sosyal paylaşım sitelerinde paylaşarak halk tarafından tepki alınmasına da değinen Altun; Merve Bakanımız gayri ihtiyari yardımlarını sürdürüyor.Güzel de bir iş başarıyor' dedi: 

HABER CEM AÇIKGÖZ 

chp son dakika zonguldak haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 20 EKİM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 20 EKİM 2017
KURAN İKLİMİ 19 EKİM 2017
KURAN İKLİMİ 19 EKİM 2017