ZOGED’DEN MÜFTÜYE ZİYARET

ZOGED’DEN MÜFTÜYE ZİYARET
Bu içerik 643 kez okundu.

Zonguldak Sosyal Gelişim Derneği (ZOGED) ile Civa Gençlik İzcilik ve Spor Kulübü yönetim kurulu üyeleri, görevine yeni başlayan Zonguldak İl Müftüsü Rüstem Can’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Civa Gençlik İzcilik ve Spor Kulübü Başkanı İdris Yavuzyılmaz,  Müftüye hayırlı olsun dileklerinde bulundu ve kulüp ve derneklerinin faaliyet ve çalışmaları hakkında İl Müftüsüne bilgiler vererek şunları söyledi:

“Sayın müftüm İlimize hoş geldiniz. Yeni görevinizde sizlere başarılar diliyoruz. Yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte her zaman yanınızda olduğumuzu ve kurumumuzun yapmayı planladığı çalışmalara imkânlarımız dâhilinde her zaman destek vereceğimizi sizlere ifade etmek istiyoruz. Şu anda bizim gündemimizde Ufka Yolculuk Kültür yarışmalarımız bulunmakta. Okumanın az olduğu günümüzde insanların Kur’an-ı Keri Mealini okumalarını teşvik amacıyla kültür yarışmamızın organizasyonu ile ilgilenmekteyiz. Bunun dışında çok çeşitli faaliyetlerimiz de bulunmaktadır. Bu anlamda her zaman sizlerle işbirliğine hazır olduğumuzu bilmenizi tekrar ifade ederken yeni görevinizin öncelikle şahsınıza sonrasında ilimize hayırlı olmasını Mevla’mdan diliyoruz. Rabbim yar ve yardımcınız olsun.”

Zonguldak İl Müftüsü Can’da ziyaret nedeniyle konuklarına teşekkür etti.

(HABER-ERCAN DEMİR)

Zonguldak Sosyal Gelişim Derneği haber zonguldak haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 20 EKİM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 20 EKİM 2017
KURAN İKLİMİ 19 EKİM 2017
KURAN İKLİMİ 19 EKİM 2017