“DEVREK’TE ALT YAPI ÇALIŞMALARI TAMALANDI SIRA ÜST YAPIDA”

“DEVREK’TE ALT YAPI ÇALIŞMALARI TAMALANDI SIRA ÜST YAPIDA”
Bu içerik 989 kez okundu.

“DEVREK’TE ALT YAPI ÇALIŞMALARI TAMALANDI SIRA ÜST YAPIDA”

Devrek Belediye Başkanı Mustafa Semerci, “Alt yapı çalışmalarını tamamladık, sıra üst yapıda” Dedi.

Dop dolu bir 2106 yılı geçirdiklerini ve 2016’da yoğun bir çalışma gerçekleştirdiklerini belirten Devrek Belediye Başkanı Mustafa semerci, 2017’dede önemli projelere imza atacaklarını kaydetti.

Meydan projesini hayata geçireceklerini belirten Başkan semerci ayrıca sıcak asfaltlama çalışmalarını devam etiğini de sözlerine ekledi. Başkan semerci çalışmaları kısa şu şekilde değerlendirdi:

2017’DE MEYDAN PROJESİNİ HAYATA GEÇİRECEĞİZ

“Yoğun bir 2016 geçirdik. Tam 25 bin metre doğalgaz ile ilgili yatırım yaptı firma. Bununla beraber elektriklerin yer altına alınması çalışmalarını koordine ettik. Yine beraber yeraltındaki su hatlarımızın tamamını değiştirdik. Devrek’te alt yapı ile ilgili büyük bir oranda bu sorunlarımızı çözdük. Sıra geldi üst yapı çalışmalarına. En son işte Alparslan Sokak asfaltlama çalışmaları yatık. Daha önce sanayi yolunda, İnönü caddesinde asfaltlama çalışması yapmıştık. Asfaltlarımız sıradan bir asfalt değil sıcak asfalta. 2017’de meydan projemiz var. 2017’de medyalarımız yeniden düzenleyeceğiz. Eski terminal alanımızda bir projemiz var ihalesi yapıldı. 160 araçlık otopark ve meydanımız var. Bu meydanımıza 15 Temmuz Demokrasi meydanı adını verdik. İnşaatta haziran gibi bitecek. Şu anca mevcut devam eden kaba inşaatı bitmiş eski pazaryerini yıkmıştık biliyorsunuz. Otopark ve pazaryeri olarak kaba inşaatı bitti. Bodrum katı pazarcılara açtık. O da iki ay sora tamamiyle devreye girer. Yeni hizmetlerimiz büyük ölçüde devam ediyor. Amaç vatandaşlarımızın daha mutlu ve daha sağlıklı bir şekilde Devrek’te yaşamasıdır”

(HABER-ERCAN DEMİR)

son dakika zonguldak haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 23 KASIM
GÜNE BAŞLARKEN 23 KASIM
KARŞI KARŞIYA 22 KASIM
KARŞI KARŞIYA 22 KASIM