Gençlik oda istiyor

Gençlik oda istiyor
Bu içerik 1566 kez okundu.

 

Zonguldak’ın en köklü kulüpleri arasında bulunan Zonguldak Gençlikspor, dışarıdan hiç transfer yapmadan genç kadrosu ile  bitime 1 hafta kala ligde kalmayı garantiledi.

Merkez grubunun en genç takımı olduklarını ve alt yapıdan yetiştirdikleri futbolcular ile  mücadele ettiklerini belirten Zonguldak Gençlikspor’un tecrübeli  antrenörü  Hayri Dübüş şunları söyledi” Alt yapımızda oynayan oyunculardan kurulu genç bir takımla yola çıktık. Oyuncularımızın bu sene kümede kalarak tecrübe kazanmalarını  hedefledik. Bunu başardık. Bitime 1 hafta kala ligde  kalmayı  garantiledik. Mart ayında genç takım maçları var. Aynı oyuncularla genç takım maçlarında da mücadele edeceğiz. Amacımız Cumhuriyet ile kurulan  Gençlik kulübünü yaşatmak ve gençlere spor  yaptırmaktır.”

 

MERDİVEN ALTINANDA SOYUNUYORUZ

Tribün yapılı için soyunma odalarının  yıkıldığını ve  2 metre kerelik yerde  olumsuz şartlarda   maçlara  hazırlandıklarını belirten Dübüş,  yeni soyunma odası istediklerini belirterek sözlerini şöyle sürdürdü;” Görüldüğü gibi  Kapalı tribün inşaatı için soyunma  adalarımızın bir kısmı yıkıldı. Bizde yer bulamadığımız için 2 metre karelik yere  sığındık.  Sayın  Gençlik  Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüzün bizim sorunumuzu çözmesini bekliyoruz. Gençlerin daha sağlıklı  şartlarda spor yapmalarını istiyoruz. 100 yıllık kulübü yaşatmak ve gençlere spor yaptırmak için imkanlarımızı zorluyoruz. Tüm Kulüplerin ortak sıkıntısı soyunma odaları. Bir an önce  bu sorunumuzun çözülmesini bekliyoruz

HABER: ERCAN AYGÜN

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
90 DAKİKA 16 EKİM 2017
90 DAKİKA 16 EKİM 2017
ANA HABER 16 EKİM 2017
ANA HABER 16 EKİM 2017