Vali Ali Kaban'dan Bahar'a Hayırlı Olsun Ziyareti... (Videolu Haber)

Vali Ali Kaban'dan Bahar'a Hayırlı Olsun Ziyareti... (Videolu Haber)
Bu içerik 2518 kez okundu.

Vali Ali Kaban'dan Şoförler Odasına ziyaret

Esnafımıza yakışan bir yer verdik

 

Vali Ali Kaban, 69 ambarları mevkiinde hizmet veren Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Osman Bahar'a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Şoförler Odası yeni binasının hayırlı olmasını dileyen Vali Ali Kaban, konuşmasında: “Bu sene tahsis ettik çok şey yapılamadı. Sistem oturunca güzel şeyler ortaya çıkacak. 3 buçuk yılım bitti. Yaptığımız güzel işlerden bir tanesi sizlere bu binayı kazandırmak oldu. Özellikle tünellerin bitiminden sonra bu bölge kıymetlenecek. Eski adıyla Karakum, yeni adıyla Manolya Park hattındaki eski yerinizde ziyaret ettiğimizde hiç hoşlanmamıştım. Esnafımıza yakışan bir yer değildi" dedi.

VALİ KABAN: ‘KARDEŞÇE BER YER OLDU’

69 Ambarlarında projesi hazırlanmayan bir veya iki proje olduğunu vurgulayan Vali Kaban: "Bu sene Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğüne başlıyoruz. OTOZON'u buraya getirmek için çabamız var. TSO'nun çalışmasına destek veriyoruz. Manolya Park’ın orada cami projemiz var. Kilimli hattında İnağzı’nda mobilyacılara dair çalışmamız var. Eski tekel binası bölümü boşaltılıyor. Orası da güzel bir dinlenme parkı olacak. En büyük problem tünelin ağız kısmıyla ilgili. O dönem burada oturan arkadaşlarımızla ilgili çok spekülasyonlar yapılmıştı. Kan çıkmadan kimse onları oradan çıkaramaz diye iddialar vardı. Türkiye, Anadolu toprağı ayrımcılığa, insanları ayrıştırmaya müsait toprak değil. Davul zurna ile orayı terk ettiler. 3 sene önce kötülenen toprak parçası gösteriliyordu burası şimdi ise herkesin gelip gidebildiği kardeşçe yaşadığı yer oldu" dedi.

 

Şoförler Odası Başkanı Bahar da Zonguldak'a önemli projeleri hayata geçirdiği için Vali Kaban'a teşekkür etti. 

zonguldak haberleri vali ali kaban son dakika haberi şoförler odası
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 21 EKİM 2017
ANA HABER 21 EKİM 2017
ARA HABER 21 EKİM 2017
ARA HABER 21 EKİM 2017