Advert
Advert

Bülent Ecevit Üniversitesi EMİT Fuarı’nın Gözdesi Oldu

Bülent Ecevit Üniversitesi EMİT Fuarı’nın Gözdesi Oldu
Bu içerik 281 kez okundu.

Bu yıl 21’incisi gerçekleştirilen EMITT Turizm Fuarı, Beylikdüzü TÜYAP Kongre ve Fuar Merkezinde düzenlendi.

 

26-29 ocak 2017 tarihlerinde düzenlenen fuara katılan Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ), Devrek Bastonu Uygulama ve Araştırma Merkezimiz, Ahşap Kültürü Uygulama ve Araştırma Merkezi, Gökçebey Meslek Yüksekokulu Seramik Bölümü, Mücevher ve El Sanatları Uygulama ve Araştırma Merkezi ve Devlet Konservatuarı Keman Yapım bölümlerinin eserleriyle tanıtıldı.

 

Fuarda BEÜ bünyesinde üretilen; Devrek Bastonu, Yaylı çalgılar, ahşap oyuncaklar, seramik eserler, doğal taş ürünler sergilendi.

 

Bülent Ecevit Üniversitesi standına ilgi oldukça yoğundu. BEÜ standını ziyaret edenler arasında İstanbul Valisi Vasip Şahin, Düzce Valisi Zülkif Dağlı, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Alman Seyahat Birliği (DRV) Başkanı Norbert Feibig, Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal ve turizm alanından önemli isimler yer aldı.

 

Bülent Ecevit Üniversitesi’ni temsil eden öğretim elemanları tarafından stand ziyaretçilerine üniversite adına Devrek Bastonu Uygulama ve Araştırma Merkezinde üretilen Devrek Bastonları hediye edildi. 

beü zonguldak haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HAYATA DAİR 26 MAYIS 2017
HAYATA DAİR 26 MAYIS 2017
KANAL Z ANA HABER - 25 MAYIS 2017
KANAL Z ANA HABER - 25 MAYIS 2017