'Kaymakam beyle ters düşmedik'

'Kaymakam beyle ters düşmedik'
Bu içerik 533 kez okundu.

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı iddialara yanıt verdi

'Kaymakam beyle ters düşmedik'

dmca nedir sex izle

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, gündeme ilişkin iddalara yanıt verdi, 2016'nın Çaycuma için hizmet yılı olduğunu söyledi.

2016 yılında iki tane Türkiye çapında proje yarışması düzenlediklerini belirten Kantarcı: "Bunlardan ilki spor tesisi düzenlemesiydi. Diğer bir önemli projemiz ise günümüzde en çok ihtiyaç hissettiğimiz bilimin yaygınlaşması ve çocuklarımıza, gençlerimize bilim konusunda eğitim verilmesidir. Bu iki projeye de çok büyük katılım oldu yüzme havuzu projesine 115, bilim merkezine de 77 tane proje geldi. Türkiye Mimarlık camiası 2016 yılında Çaycuma’yı konuştu" dedi.

'KAYMAKAMIMIZ BİZİM DESTEKÇİMİZ'

Yeni yapılan köprü alanıyla ilgili konuşan ve Çaycuma Kaymakamı ile ters düştüğü iddialarını yalanlayan Kantarcı: "Kaymakam beyle asla ters düşmedik. Kendileri ayrıca çalışmalarımızda en büyük destekçimizidir. Bir uygulama yaparken kendileriyle paylaşmadan asla uygulamayı hayata geçirmiyoruz. 6 Nisan 2012 yılında Çaycuma’da köprü faciası yaşandı. Bu faciada 1950 yılında yapılan köprünün bir bölümü çöktü. Bu köprünün yanına zaten yeni bir köprü yapılmıştı. Köprüyü başka bir amaçlı kullanma fikrini düşündük ve insanlarımızın hizmetine açtık. Filyos çayı manzaralı şehir terası oluşturulurken ayrıca Ramazan ayında iftarımızı bu köprüde gerçekleştirdik" dedi. (HABER: GAMZE TAŞDEMİR)

zonguldak haberleri haber son dakika haberi bülent kantarcı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EKONOMİK BAKIŞ 24 KASIM 2017
EKONOMİK BAKIŞ 24 KASIM 2017
ANA HABER 24 KASIM 2017
ANA HABER 24 KASIM 2017