ÖZBAKIR ALAPLI'DA...

ÖZBAKIR ALAPLI'DA...
Bu içerik 1418 kez okundu.

 

'SON SÖZ MİLLETİNDİR'

Kendisine yönelik seçim ve oylama zamanı geliyorsunuz eleştirilerine, "Meclisin çalışabilmesi için orada olmamız lazım" diyerek yanıt veren AK Parti Zonguldak Milletvekili Özbakır, Anayasa değişikliğine ilişkin tasarıyı, "Özellikle vurgulayalım, rejim değişmiyor hükümet sistemi değişiyor. Diktatörlük deniliyor gelen cumhurbaşkanı kim ise seçimle gelecek.

Halk bakacak icraatına beğeniyorsa seçimde seçecek, beğenmiyorsa başka biri gelecek onu seçecek. Son söz milletindir" dedi.

"BANA HER AN ULAŞABİLİYORSUNUZ"

Bize her zaman ulaşabiliyorsunuz, telefonlarımız her zaman açık. Dün gece Alaplı'dan bir bayan aradı hastası vardı onunla ilgilendik. Telefonlarımız sürekli açık, herkes ulaşabilir. 'Seçim zamanı geliyorsunuz' lafını sevmiyorum, gelemiyoruz arkadaşım. Gece gündüz çalışıyoruz, hafta sonu da dahil"

Rejimi değiştirmiyoruz, muhalefetin savunması bu. Böyle bir şey yok. Sadece hükümet sistemini değiştiriyoruz. Özellikle vurgulayalım, rejim değişmiyor hükümet sistemi değişiyor. Diktatörlük deniliyor gelen cumhurbaşkanı kim ise seçimle gelecek. Halk bakacak icraatına beğeniyorsa seçimde seçecek, beğenmiyorsa başka biri gelecek onu seçecek. Son söz milletindir. Bence anlatmaya çalıştığımız, anlatmamız gereken budur"

hüseyin özbakır ak parti son dakika haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 17 EKİM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 17 EKİM 2017
90 DAKİKA 16 EKİM 2017
90 DAKİKA 16 EKİM 2017