Sendikadan Elmas'a destek

Sendikadan Elmas'a destek
Bu içerik 503 kez okundu.

 

 

Spor-Toto İkinci Lig Beyaz Grupta  mücadele eden Zonguldakspor’a maddi gelir sağlamak amacı ile bastırılan takvimlerden satın alan Türk Metal Sendikası Ereğli Şubesi Başkanı Metin Ercan, takvim ücretlerini  teslim etti.

 

Sendika’dan yapılan yazılı açıklamada şu bilgilere yer verildi:“İlimizin takımının daha iyi yerlerde olabilmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Erdemir’deki üyelerimiz de, kulüpten satışa sunulan takvimlerden sendikamız aracılığıyla alarak Zonguldakspor’a destek oluyorlar. Duyarlı davranışlarından dolayı emekçi arkadaşlarımıza teşekkür ediyor, Sayın Caner nezdinde Zonguldakspor camiasına başarılar diliyoruz.”

Caner de, Türk Metal’in Zonguldakspor için her dönem gereğinden fazlasını yaptığını hatırlatırken: “Bu yıl da kendilerine teslim ettiğimiz takvimlerin tamamını satmaları bizi ayrıca mutlu etti. Sayın Başkan Metin Ercan nezdinde, Erdemir’de çalışan işçi arkadaşlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

Daha sonra Ercan, elde edilen geliri Başkan Caner’e teslim etti, teslim ile ilgili hazırlanan tutanak da imza altına alındı."  (Spor Servisi)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
90 DAKİKA 16 EKİM 2017
90 DAKİKA 16 EKİM 2017
ANA HABER 16 EKİM 2017
ANA HABER 16 EKİM 2017