Amatör maçlar ertelendi

Amatör maçlar ertelendi
Bu içerik 366 kez okundu.

 

 

Zonguldak’ta bugün, yarın ve Pazartesi günü oynanacak olan tüm amatör küme maçları  kar  yağışı ve elverişsiz saha  koşullarından  dolayı  ertelendi.

Tüm yurt genelinde olduğu gibi ilimizde de etkili olan kötü hava koşulları hatayı olumsuz etkiliyor. İki gündür yağan kar nedeni ile futbol sahaları beyaz bir örtüye büründü.

Futbol İl Temsilciliği, sahaların futbol oynamaya elverişsiz durumda olması sebebi ile Merkez, İlçe ve beldeler tüm amatör küme maçları ileri bir tarihe erteledi.  Konu hakkında bilgi veren Futbol İl Temsilcisi Metin Malkoç, şunları söyledi: “Olumsuz hava koşulları tüm yurtta olduğu gibi ilimizde etkili oluyor. Merkez ve ilçelerdeki spor tesisleri kar altında. Aldığımız bilgilere göre kar yağışının hafta sonunda devam etmesi bekleniyor. Sahalar kart altında. Bizde sporcu sağlığını dikkate alarak Merkez ve ilçelerde hafta sonunda oynanacak tüm maçları ileri bir tarihe erteledik.

Maçların ne zaman oynanıp oynanmayacağını önümüzdeki Salı günü yapacağımız tertip komitesi toplantısında  belirleyeceğiz.”  HABER: ERCAN AYGÜN

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EKONOMİK BAKIŞ 24 KASIM 2017
EKONOMİK BAKIŞ 24 KASIM 2017
ANA HABER 24 KASIM 2017
ANA HABER 24 KASIM 2017