Tepebaşı’nda Başkan değişti

Tepebaşı’nda Başkan değişti
Bu içerik 1256 kez okundu.

 

Amatör Küme takımlarından Tepebaşıspor’da 2014’te kulübü kuran ve kurucu Başkan olarak görev yapan Ramazan Aydın, görevini devretti. Yapılan kongrede Başkanlığa Serhat Yıldırım getirildi. Ramazan Aydın ise Başkan yardımcılığı görevini yapacak.

Tepebaşıspor’un yeni yönetimi şu isimlerden oluştu:

Başkan: Serhat Yıldırım, Başkan Yardımcısı: Ramazan Aydın

Üyeler:  Tuğba Kaptan,  Celal Tekin, Hasan Şenol, Taşkın Tan,  Savaş  Canbaz, Tunay Keskin,  Ahmet Demirel, Yakup Balçın,  Rasim Çaylak.

Yönetim kurulunun önümüzdeki günlerde görev dağılım yapacağı belirtildi.

Tepebaşıspor’un 2014 yılında kuran ve bu güne kadar başkanlığını yapan Ramazan Aydın, yeni dönemde  başkanlığı devrettiğin  belirterek şunları söyledi;”  Mahallemiz büyük bir mahalle. Gençlerimizden gelen  talep üzerine  Kulübümüzü kurduk. İlk sene  ligde acemiydik. Daha sonra  yenilgisiz birinci kümeye yükseldik. Play-Off maçlarında  Süper ligi kaçırdık. Bu senede  maddi acısan sıkıntı yaşadık. Bitime 3 hafta kala ligden çekilmek zorunda kaldık.

 Bu gelişme üzerine yeni bir oluşuma gittik. Başkanlığa Serhat Yıldırım arkadaşımız seçildi. Benimde içinde olduğum yeni bir oluşuma giderek güzel bir yönetim  oluşturduk.  Takıma  isim sponsoru bulduk. Yeni sezonda  Enerji Grup  Tepebaşıspor ismi ile  yeni bir oluşumla yola çıkacağız. İnşallah  hayırlısı olur.

HABER: ERCAN AYGÜN

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EKONOMİK BAKIŞ 24 KASIM 2017
EKONOMİK BAKIŞ 24 KASIM 2017
ANA HABER 24 KASIM 2017
ANA HABER 24 KASIM 2017