Çakır, Posbıyık'ın yollarını kapattı

AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

Çakır, Posbıyık'ın yollarını kapattı
Bu içerik 569 kez okundu.

AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

Kdz. Ereğli’de referandum hazırlıklarına başladıklarını belirten Başkan Fatih Çakır, öte yandan siyasete devam edeceğini söyleyen Ereğli eski Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ın açıklamalarını da değerlendirdi.

Başkan Çakır: “Cumhurbaşkanımızın onayından daha sonra süreç başlayacak. Biz teşkilat olarak hazırlıklara başladık. Bir yandan SKM'yi oluştururken diğer yandan sandık müşahitlerini sandık başkanlarını belirliyoruz. Beldeler ve köylerde temsilcilerimizle toplanıp önümüzde ki süreci nasıl yöneteceğimizi beraber planlıyoruz. Artık vesayet diye araya başka kurumlar giremeyecek. Vatandaşlarımızı diktatörlüğe gidiyor diye yanlış bilgilerle yanıltılmaya çalışılıyor" dedi.

Ayrıca Ereğli İlçesi Eski Belediye Başkanı Halil Posbıyık'ın açıklamalarını değerlendiren Çakır: “Biz Halil beyle karşılaştığımız her yerde nezaket kuralları çerçevesinde selamlaşırız. Ereğli'ye 20 sene hizmet etmiş bir isimdir. Ama bizim yol haritamız da siyasi mana da kadromuz yapımız bellidir. Buna göre hareket ederiz ama yetkili kurumlar ileride farklı bir karar alır o günün şartlarında değerlendirmek gerekir. Kamuoyunda özellik bazı art niyetli kişiler referandum öncesi belediyemiz ile teşkilatımızın arasını açmaya yönelik planlarına asla fırsat vermeyeceğiz” dedi.

(HABER: GAMZE TAŞDEMİR)

fatih çakır zonguldak haberleri ereğli haber son dakika haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ERCANLA OBJEKTİF 21 KASIM 2017
ERCANLA OBJEKTİF 21 KASIM 2017
ANA HABER 21 KASIM 2017
ANA HABER 21 KASIM 2017