GMİS’TE İMZALAR GERİ ÇEKİLİYOR..

GMİS’TE İMZALAR GERİ ÇEKİLİYOR..
Bu içerik 1337 kez okundu.

Merhum GMİS Genel Sekreteri Hakkı Arslan’ın vefatı öncesinde Hakkı Arslan’ın görevden alınması için GMİS Kozlu ve Üzülmez şubelerinde olağanüstü kongre yapılması için imzalar verilmişti.

Alınan bilgiye göre bu imzaların geri çekildiği öğrenildi.

GMİS Genel Başkanı Ahmet demirci Kozlu’daki imzaların büyük bir kısmını geri çekildiğini, Üzülmez’de ki imzalarında geri çekileceğini kaydetti.

Birlik ve bütünlük içinde ayrım gayrım olmadan sendika genel merkez ve şubeleriyle bir bütün olarak çalışanlarına hizmet ettiklerini belirten GMİS Genel başkanı Ahmet Demirci şunları söyleri:

“Evet dün itibariyle kozlu Şubemizdeki Hüseyin başkanımız ve arkadaşları imzaların bir kısmını geri çektiler ve geri çekmeye de devam ediyorlar. Hüseyin kolçak başkanımızın da söylediği sözleri var. Hakikaten kendisini takdirle karşılıyoruz. Bu zor zamanda sendikaya sahip çıkarak önümüzde toplu sözleşme görüşmelerimiz var. İnşallah bu iki seneyi güzelliklerle birlikte geçirerek sendikamıza hizmet ederiz diyerekten bu imzalarını geri çektiler. Ben kedilerini anlayışla karşılıyoruz ve çok teşekkür ediyoruz. Mutlaka seçim döneminde sıkıntılarımız olmuştur ama biz her zaman için tüm şubelerimiz, tüm çalışanlarımız bizim genel merkez olarak biz hepimiz birizdir. Bizim kesinlikle ayrımcılığımız ve gayrımcılığımız olmaz. Bize oy verenlerde bizim çalışanlarımızdır, vermeyenlerde çalışanlarımızdır. Tüm işçilerimizin hak ve hukukunu savunmak için genel merkez olarak şubelerimizle birlikte ortaklaşa çalışmalarımıza devam edeceğiz. İnşallah önümüzdeki süreçte daha iyi günler bizi bekliyor. Nasip olursa toplu sözleşmeye gireceğiz. Bu amaçla ben kendisine teşekkür ediyorum. Aynı konuda ben Üzülmez’de ki bazı arkadaşlarımız, bizleri arayan arkadaşlarımız var. Onlarda aynı şekilde imzaların geri çekmek istiyorlar. Sanıyorum bu imzaların büyük bir kısmı geri çekilecektir”

(HABER-ERCAN DEMİR)

gmis zonguldak haberleri son dakika haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 22 KASIM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 22 KASIM 2017
ERCANLA OBJEKTİF 21 KASIM 2017
ERCANLA OBJEKTİF 21 KASIM 2017