MÜTHİŞ DAYANIŞMA ÖRNEĞİ

MÜTHİŞ DAYANIŞMA ÖRNEĞİ
Bu içerik 1583 kez okundu.

Kilimli Mehmet Akif Ersoy İlkokulundan Müthiş Dayanışma Örneği

Bölgesinde her zaman lider olma özelliğini gösteren Mehmet Akif Ersoy İlkokulu ailesi eşine pek rastlanmayan bir ilke daha imza attı.

İlkokulda 221 öğrencisi bulunan ( ana sınıfı hariç)Kilimli Mehmet Akif Ersoy İlkokulu velileri 9 öğrenci dışında kalan 212 öğrenci için 01 Eylül 2016 tarihinden 20.Ocak.2017 tarihleri arasında okula 9,935,00 TL maddi yardımda bulundular. Velilerin yaptığı yardımlar okul binasının boyanmasında, temizlik malzemesi alımında, fotokopi giderlerinin karşılanmasında, ders araç ve gereçleri alımında ve  kırtasiye ihtiyaçlarının karşılanmasında kullanıldı.

Okul müdürü Cemal Metin ve okul aile Birliği Başkanı İlkay Demirbaş, “Okulumuzun Zonguldak’ta ve bölgesinde parmakla gösterilen okul olmasındaki en büyük payın tüm paydaşların etkin biçimde yer aldığı Yönetim biçiminin benimsenmesinden kaynaklandığını belirterek. Biz de herkes gücü yettiğince bir işin ucundan tutarak yardımcı olmaya çalışır. Zaten bizi farklı kılan da bu özelliğimizdir’’diyerek,  maddi ve manevi katkılarını esirgemeyen bütün velilerine teşekkür ettiler.

(HABER-ERCAN DEMİR)

Mehmet Akif Ersoy İlkokulu zonguldak haberleri haber son dakika haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 22 KASIM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 22 KASIM 2017
ERCANLA OBJEKTİF 21 KASIM 2017
ERCANLA OBJEKTİF 21 KASIM 2017