Nebahaddin Yılmaz'dan flaş açıklamalar

Nebahaddin Yılmaz'dan flaş açıklamalar
Bu içerik 660 kez okundu.

 

EN BÜYÜK SIKINTIMIZ YOLLARDIR

BAZI KÖYLERDEKİ İÇME SULARI SAĞLIĞA ZARARLI

Merkezden sorumlu CHP İl Genel Meclis Üyesi Nebahaddin Yılmaz il genel meclisi çalışmaları irtibatları ve çalışmaların çözüm noktaları konusunda değerlendirmede bulundu.En büyük sıkıntının Yol sıkıntısı olduğunu ifade eden Yılmaz;' başarıya ulaşılması için yollarımızın güzel olması gerekiyor.Asfaltlama çalışmalarımız var. Kırsal alanlarda en büyük karşılaştığımız sıkıntı ise içme suyudur.Çoğu köyümüzde yeterli su yok.Bazı köylerde içme sularının sağlığa yararlı olduğunu düşünmüyoruz.'dedi.

İKİLİ İLİŞKİLER İLE BİR TAKIM İŞLERİ YÜRÜTEBİLİYORUZ

Ayrıca,İl özel idare ile belediye arasında ayrım olmaması gerektiğine vurgu yapan Yılmaz;' il özel idarede, belediye de yerel yönetimdir.İkili ilişkiler ile bir takım işlerin yürüyebildiğini söyleyebiliriz ama il özel idare ile belediye arasındaki ilişkisinin yeterli olduğunu düşünmüyorum.'dedi.

KAREVELİ İYİ BİR İNSAN, BİRLİKTE ÇALIŞILIRSA VERİM ALINABİLİR

Öte yandan Yılmaz İl Genel Meclisi Başkanı Necdet Karaveli'nin meclisi etkili yönetebilmesini değerlendirerek;' AK Parti li il genel meclis üyelerinin kendi aralarında sorunlarının olduğunu biliyoruz.Biz bunlara ortak olmak istemiyoruz.Necdet bey insani olarak iyi bir insandır.Birlikte çalışılırsa verim alınır.'dedi.


HABER CEM AÇIKGÖZ

son dakika zonguldak haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 21 EKİM 2017
ANA HABER 21 EKİM 2017
ARA HABER 21 EKİM 2017
ARA HABER 21 EKİM 2017