Şehit Madenci Yakınlarından Özbakır'a Teşekkür...

Şehit Madenci Yakınlarından Özbakır'a Teşekkür...
Bu içerik 10067 kez okundu.

Zonguldak Maden şehitlerinin yakınları, sosyal medya hesaplarından  AK Parti Zonguldak Milletvekili ve MKYK Üyesi Hüseyin Özbakır’a memnuniyetlerini dile getirdiler.

AK Parti Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır, Soma ve Ermenek’te yaşanan maden kazası sonrası maden şehiti ailelerine verilen hakların Zonguldaklı ailelere de verilmesi için girişimlerini sürdürüyor.

Maden şehidi ailelerinden sabır bekleyen Milletvekili Özbakır yaptığı açıklamada: “Şehit madencilerimizin ailelerinin haklarına kavuşması için özel bir çalışma yürütüyorum. Ailelerimiz rahat olsunlar. Sonunda diğer şehitlerin ailelerine verilen hakları onlara da kazandıracağım. Biraz zaman alacak ama sonbahar gibi hayata geçeceğini düşünüyorum. Sabırlı olsunlar, bana güvensinler. Her zaman onların yanındayım. Bu sorunu partimizin desteğiyle Allah'ın izniyle halledeceğiz” dedi. 

İşte üç maden şehidi yakınının, Milletvekili Özbakır'n kişisel Facebook sayfasına gönderdiği mesajlar... Ayrıca Hüseyin ÖZBAKIR’ın bu mesajlara cevap vermesi de şehit madenci aileleri ve yakınları tarafından büyük bir memnuniyetle karşılandı...

İşte o mesajlar:

Zendar Inal: Sayın vekilim öncelikle destekleriniz için teşekkür ederiz. Babalarımız baharı göremedi bizleri de bahara bırakmayın. Vermiş olduğunuz müjdeyi en kısa sürede hayata geçirmeniz dileğimizle. Şehit madenci yakınları olarak saygılar sunuyoruz.

Hüseyin Özbakır: Teşekkür ederim...

Yeliz Ören: Sayın vekilim size sonsuz teşekkürler bizim için göstediğiniz çabalar için... Umarım en yakın zamanda bizi haklarımıza kavuşturursunuz... Maden şehit aileleri adına işinizde başarılarınızın devamı olsun inşaallah...

Hüseyin Özbakır: Allah razı olsun sizlerden de... Görevimiz..

Emrah Ayan: Saolun sayın vekilimm... Allah razı olsun... Umarım en kısa sürede sonuçlanır

Hüseyin Özbakır: Allah sizden de razı olsun... Her şey Zonguldak için...

ak parti hüseyin özbakır son dakika haberi şehit madenci yakınları haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 23 KASIM
GÜNE BAŞLARKEN 23 KASIM
KARŞI KARŞIYA 22 KASIM
KARŞI KARŞIYA 22 KASIM