İLK KEZ YENİ ADIM’A KONUŞTU

İLK KEZ YENİ ADIM’A KONUŞTU
Bu içerik 1216 kez okundu.

“SADECE TEK İSTEĞİM ARKADAŞLARIMA YARDIMCI VE YARARLI OLABİLMEKTİR”

 

Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Genel Eğitim Ve Teşkilatlandırma Sekreterliği görevine getirilen Kahraman Kabasakal’a kutlama ziyaretleri devam ediyor. Kabasakal’ı eski GMİS Eğitim Sekreteri Selahattin Ataman ziyaret ederek kutladı. İlk basın demecini Yeni Adım Gazetesi’ne veren GMİS Genel Teşkilatlandırma ve Eğiktim Sekreteri Kahraman Kabasakal,  “Sadece tek isteğim arkadaşlarıma yardımcı ve yararlı olabilmektir” dedi.

 

GMİS Genel Teşkilatlandırma ve Egitim Sekreteri Kahraman Kabasakal hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

Pazartesi itibariyle merhum Hakki Aslan'ın yerine birimci yedek olarak göreve atanan GMİS’in yeni Genel Teşkilatlandırma ve Eğitim Sekreteri Kahraman Kabasakal a kutlama ziyaretleri gerçekleştiriliyor.

GMİS de 1983-1997 yılları arasında Teşkilatlandırma ve Eğitim Sekreteri olarak görev yapan Selahattin Ataman yeni genel Teşkilatlandırma ve eğitim sekreteri kahraman kabasakal i ziyaret ederek kendisini kutladı ve yeni görevinin hayırlı olmasını diledi.

GMİS Genel Teşkilatlandırma Genel Sekreteri Kahraman Kabasakal da konuğuna teşekkür etti. Kabasakal, "Ben de Sayın başkanımıza bize gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ediyorum. Hoş geldin ziyaretine geldiler mutlu oldum." dedi.

Göreve başlamasını değerlendiren kabasakal, "Şimdi arkadaşlarımız bu göreve gelmek için çok büyük çabalar sarf ediyorlar. Çok büyük mücadelelerden geçiyorlar fakat takdir-i ilahi genel sekreterimiz Hakki Aslan un vefatı nedeniyle 1. Yedek üyenin göreve çağırılması söz konusu oldu ve dolayısıyla bu görev bize layık oldu. Sadece tek isteğim arkadaşlarıma yardımcı ve yararlı olabilmektir." seklinde konuştu.

İsçi camiasına da seslenen yeni genel Eğitim sekreteri kahraman kabasakal, "Tüm arkadaşlarımız bize güvensinler. Biz yönetim kurulu olarak isçi arkadaşlarımız için toplu sözleşmede elimizden gelen her şeyi yapacağız." diye konuştu.

(HABER-ERCAN DEMİR)

kahraman kabasakal gmis son dakika haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 22 KASIM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 22 KASIM 2017
ERCANLA OBJEKTİF 21 KASIM 2017
ERCANLA OBJEKTİF 21 KASIM 2017