Advert
Advert

Hepimiz Kenetlendik

Hepimiz Kenetlendik
Bu içerik 7373 kez okundu.

Kozlu Belediyesi Meclis Üyeleri spekülatif haberlere tepki gösterdi
“ Hepimiz kenetlendik”

*** Kanser hastalığı nedeniyle bir süredir il dışında tedavi gören Kozlu Belediye Başkanı Ertan Şahin üzerinden spekülatif haberler yayılması üzerine açıklama yapan Kozlu Belediye Meclisi üyeleri, “ Belediye Başkanımızın sağlık durumu iyiye gidiyor. Kemoterapi tedavisinin ardından kötü değerler düşmeye, iyi değerler yükselmeye başladı. Tedavi sürecini takip ediyoruz ve bir an önce sağlığına kavuşmasını diliyoruz. Kozlu halkı Ertan Şahin için dua ediyor, annelerimiz, çocuklarımız Ertan Şahin için dua ediyor. İnsan insana ömür biçemez. İnsan ömrünü Cenab-ı Allah tayin eder. Kanser, tedavisi olan bir hastılıktır, ilimizde de bunun pek çok örneği görülmüştür. İnşaallah, Belediye Başkanımız Ertan Şahin de bir an önce sağlığına kavuşup, görevinin başına döner” şeklinde konuştular.

*** Kozlu Belediye Meclisi’nde CHP Grubu dahil, hiçbir üyenin belediye başkanının sağlık sorunları üzerinden nemalanacak karakterde olmadığını, aksine meclisin tüm üyelerinin belediye başkanının yokluğunda hizmetin aksamaması için kenetlenmiş olduğunu belirten belediye meclisi üyeleri, “ Ertan Şahin, Kozlu’nun delikanlısıdır. Belki onun yokluğunda yerini tutamayız ama, tüm üyelerimizle birlikte hizmetin en iyi şekilde ifa edilmesi için çalışıyoruz. Belediye Başkanımızın sağlığı üzerinden bu tür yakıştırmalar yapmak ayıptır, günahtır. Hepimiz hasta olabiliriz, hepimiz kanser de olabiliriz. Sağlık konusunu siyasete alet etmek kadar yanlış ve yakışıksız bir şey olmaz” dediler.
(Haber Merkezi)

son dakika zonguldak haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
HASAN YILDIRIM     0000-00-00 AYNEN.NE OLDUM DEĞÍL NE OLACAM DEMEK ÖNEMLIDIR.HERAN HERŞEY OLABILIR VE YAŞAYA BILIRIZ.ONUN ICIN BAZI SEYLERI IYI IDRAK EDEREK YAPMALIYIZ.SIYASET ZAMANI SIYASET.HASTALIK OLUNCA HERSEY DEĞIŞIR.KENETLENMEK LAZIM.BASKANIMIZA ALLAHTAN SIFA DILIYORUM.SEN GUCLUSUN BASKAN.ALLAHIM SANA COLUK COCUGUNUN YUZUSU HURMETINE TEZ ELDEN ACIL SIFA VERSIN INŞAALLAH.
Dursun bilgin     0000-00-00 Allah şifa versin
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 23 TEMMUZ 2017
ANA HABER 23 TEMMUZ 2017
SORUYORUM ?
SORUYORUM ?