satılık köpek satılık kedi
Advert

ESNAFLAR KAN VERDİ

ESNAFLAR KAN VERDİ
Bu içerik 788 kez okundu.

Kilimilli esnaflar kan verdi

Türk Kızılayı tarafından Kilimli’de kan bağış kampanyası düzenlendi.

Kilimli Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifin mali genel kurulu nedeniyle düzenlenen kan bağış kampanyasına esnaflar yoğun ilgi gösterdi.

Kendisi de kan bağışında bulunan Türk Kızılayı Zonguldak Şubesi :aşkanı Nihat Aygün, kampanyaya katılanlara teşekkür ederek şunları söyledi:

“Benim artık her halde son kan verişim olabilir çünkü yaş sınırı itibariyle dolmak üzere. Şunu söyleyeyim Türkiye genelinde Türk Kızılayı Genel başkanımızın başlatmış olduğu kan kampanyası bir aydır Zonguldak’ın merkez. ilçe ve beldelerinde devam etmektedir. Bugün ise Kiilimli’de Kilimli Kızılay başkanımız Ahmet Aygün, yine Çatalğzı Kızılay başkanımız Nevzat Ay ve yönetim kurulu arkadaşlarımızla beraber Kilimli ilçemizdeki bu otelimizde Kilimli Esnaf kefaletin kongremsi dolayısıyla başlatılan bir kan bağış kampanyası var. Bu kampanya destek veren herkesten Allah razı olsun, teşekkür ediyoruz kendilerine. 1 ünite kan demek 3 can demek. O nedenle kış ayı nedeniyle ve son yıllarda da Allah bir daha göstermesin, olmasın diyoruz, terör olayları da ülkemizde artmakta.Bu nedenle kan ihtiyacımız stoklarımızda bitmiş. Bu nedenle tüm hemşehrilerimiz Zonguldak’ımızın her yerinde yapılan kan bağışı kampanyalına destek vermeye davet ediyoruz. Kilimli’de başlatmış olduğumuz bu kampanya Kilimli’ye ve Çatalağız’na hayırlı olsun diyoruz”

(HABER-ERCAN DEMİR)

kan bağışı son dakika haberi kilimli
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KANAL Z ANA HABER - 26 NİSAN 2017
KANAL Z ANA HABER - 26 NİSAN 2017
REFERANDUM 2017 GECEYE DAMGA VURDU
REFERANDUM 2017 GECEYE DAMGA VURDU