ataşehir escort lara escort türk porno

Birinci kümede zorlu hafta

Birinci kümede zorlu hafta
Bu içerik 537 kez okundu.

Birinci kümede zorlu hafta

 

Zonguldak Birinci Amatör Küme  futbol liginde hafta sonunda  çeşitli sahalarda 4 grupta oynanacak  maçlarla devam edilecek.

Günün maçlarının programı ve müsabakalarda görev yapacak olan hakemler şöyle;

21 OCAK CUMARTESİ

Saat 12.00 Beyçayırı Sahası: Yenimahallespor-Zonguldak Ereğlispor (Emrah Asil Büyükyıldırım, Hakan Aydın, Alperen Erdoğan)

Saat 14.00 Fener Sahası: Polisgücüspor-Kozlu Taşkömürüspor (Yunus Erdoğan, Taner Köse, Kerem Dankal)

Saat 13.00 Alaplı Sahası: Eleşlerspor-Gülüç Belediyespor (Serkan Köse, Yasin Başkaya, Esra Arıkboğa)

Saat 13.00 Çatalağzı Ümit Saka Sahası: Çatalağzı Demirspor-Ayiçispor (Furkan Güney, Gökhan Köse, Umut Kalkınoğlu)

22 OCAK PAZAR

Saat 11.00 Fener Sahası: Merkez Atölyesi-Zonguldak Gençlikspor (Kaan Serpin, Onur Karabulut, İlhanali Sefer)

Saat 13.00 Fener Sahası: Karaelmasspor-Üzülmezspor (Yasin Çavuş, Natalia Alexeeva, Ümit Eşbah)

Saat 10.00 Beyçayırı Sahası: Gümelispor-Batı Karadeniz Romanspor (Uğur Karabulut, Burakcan Şık, Yunus Erdoğan)

Saat 13.00 Perşembe Sahası: Perşembe Belediyespor-Çaydeğirmeni Belediyespor (Osman Yılmaz, Bayram Çiv, Ahmet Karakoç)

Saat 12.00 Karadon Sahası: Karadonspor-Çatalağzı Doğanspor (Abdülaziz Ermiş, Ensar Genç, Yasin Kaskun)

Saat 14.00 Karadon Sahası: Subatanspor-Gelikspor (Bilal Emektar, Korhan Başer, Furkan Aynacı)

Saat 11.00 Çaycuma Sentetik: İstasyon Gemicilerspor-Veliköyüspor (Ulaş Koçak, Orhan Yalanca, Engincan Uçar)

Saat 13.00 Çaycuma Sentetik: Kayıkçılar Gençlerbirliği-Velioğlu Gençlikspor (Tayfun Kurnaz, İbrahim Kandemir, Umut Gedik)

Saat 15.00 Çaycuma Sentetik: Hacılarspor-Saltukovaspor (Yasin Başkaya, Emre Kurt, Bertuğ Gülay)

son dakika zonguldak haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
90 DAKİKA 20 ŞUBAT 2017
90 DAKİKA 20 ŞUBAT 2017
KANAL Z ANA HABER - 20 ŞUBAT 2017
KANAL Z ANA HABER - 20 ŞUBAT 2017